איך רואים מי צפה לי בסטורי באינסטגרם

איך רואים מי צפה לי בסטורי באינסטגרם

בעולם המדיה החברתית המרתק של אינסטגרם, הסטורי הפך לכלי חשוב עיקרי לשיתוף חוויות ופעילות היומיום. האם אתה סקרן לדעת איך ניתן לראות מי צפה בסטורי שלך באינסטגרם?

קבל מענה לשאלה החשובה הזו במאמר הבא. במהלכו אני אחלוק איתך את הדרכים לצפייה בצופים ולראות את המספר האמיתי של הצפיות. אני גם אסביר לך כיצד לראות צופים בסטורי שלך, אפילו לאחר שהסיפור פג תוקפו. האם אתה מוכן? בוא נתחיל!

באינסטגרם יש אופציה לראות מי צפה בסטורי שלך. אתה יכול לבדוק זאת על ידי פתיחת הסטורי והכיוון לחלק התחתון של המסך. שם יופיע מספר הצפיות ובכיוון המשך ניתן לראות את השמות של הצופים. כל מי שצופה בסטורי שלך יופיע ברשימה זו, אף על פי שהסיפור יועלם לאחר 24 שעות. עם זאת, אי אפשר לראות כמה פעמים כל אדם צפה בסיפור, וגם לא ניתן לראות צפיות על סיפורים שפג תוקפם.

מה עוד אפשר לעשות? במאמר הבא אני אסביר לך איך לראות מי צפה בסטורי שלך, גם תוך כדי סיפוקיות. בוא נתחיל בהכנות ונמשיך למקומותים הבאים יחד!

נקודות מרכזיות:

 • ניתן לראות מי צפה בסטורי באינסטגרם על ידי פתיחת הסטורי והכיוון לחלק התחתון של המסך.
 • באינסטגרם לא ניתן לראות כמה פעמים כל אדם צפה בסטורי, וגם לא ניתן לראות צפיות על סיפורים שפג תוקפם.
 • בכדי לראות מי צפה בסטורי שלך באינסטגרם, עליך לפתוח את אפליקציית האינסטגרם ולהקיש על תמונת הפרופיל שלך בפינה הימנית התחתונה ולאחר מכן תבחר את הסיפור שלך ותלחץ על האייקון "נראה ע"י" שמופיע בפינה השמאלית התחתונה.
 • אחרי שסיפור שלך מפסיק להיות זמין לצפייה, ניתן לראות אותו בתיקיית הארכיון של אינסטגרם עד 48 שעות לאחר פרסומו.
 • באינסטגרם תוכל לראות את סיפור המשותף של אדם אפילו אם אתה לא עוקב אחריו, אך המידע האישי שלך יופיע בתצוגה הציבורית של הסיפור.

איך לראות מי צפה בסטורי שלך באינסטגרם

בכדי לראות מי צפה בסטורי שלך באינסטגרם, עליך לפתוח את אפליקציית האינסטגרם ולהקיש על תמונת הפרופיל שלך בפינה הימנית התחתונה. לאחר מכן, תבחר את הסיפור שלך ותלחץ על האייקון "נראה ע"י" שמופיע בפינה השמאלית התחתונה. בתצוגה זו תוכל לראות את האנשים שצפו בסיפור שלך.

Where to find:

 • פתח את אפליקציית האינסטגרם.
 • הקש על תמונת הפרופיל שלך בפינה הימנית התחתונה.
 • בחר את הסיפור שלך.
 • לחץ על האייקון "נראה ע״י" שבפינה השמאלית התחתונה.

מי צופה בסטורי באינסטגרם

ברשימת הצופים בסטורי באינסטגרם תוכל לראות את הנתונים המציינים מי צפה בסטורי שלך. השמות ברשימה הן של האנשים שצפו בסיפור שלך בזמן האחרון. אם אדם צופה בסיפור שלך מספר פעמים, השם שלו יישאר באותו מקום ברשימה. עם זאת, אי אפשר לראות כמה פעמים כל אדם צפה בסיפור שלך.

שם הצופה תמונת הפרופיל
שרה כהן תמונת הפרופיל של שרה כהן
דניאל לוי

איך לראות צפיות בסטורי באינסטגרם

כעת, אין באפשרותך לראות את מספר הפעמים שסטורי שלך צופה בו. המספר שמופיע הוא רק מספר האנשים שצפו בסיפור. חלק מהגרסאות לצד שלישי או משודרגות של אינסטגרם טוענות שהן מציגות את כמות הפעמים שסיפור צפו בו, אך מדובר בתכונות מזויפות. לכן, עדיף להימנע מפריצה שבאה במטרה לנסות לראות כמה פעמים מישהו צפה בסיפור שלך באינסטגרם.

טבלה

מספר הצופים מספר פעמים מישהו צופה כרגע מספר הפעמים שסיפור צפו בו
100+ 10 55

כפי שרואים בטבלה, אין באפשרותנו לראות את מספר הפעמים שסיפור צפו בו. המספר שמוצג הוא רק כמות האנשים שצפו בסיפור. גרסאות חלופיות של אינסטגרם טוענות כי הן מציגות גם את מספר הפעמים שסיפור צפו בו, אולם כל הטענות האלו הן מזויפות ולכן חשוב להימנע מפריצה שבאה במטרה לראות כמה פעמים מישהו צפה בסיפור שלך באינסטגרם.

איך לראות מי צפה בסטורי באינסטגרם לאחר שפג תוקפו

אחרי שסיפור שלך מפסיק להיות זמין לצפייה, ניתן לראות אותו בתיקיית הארכיון של אינסטגרם. בתיקיית הארכיון, תוכל לראות מי צפה בסיפור שלך עד 48 שעות לאחר פרסומו.

טבלה 5: מהלך פעולה בתיקיית הארכיון של אינסטגרם

פעולה הסבר
פתח את אפליקציית אינסטגרם הקש על תמונת הפרופיל שלך בפינה הימנית התחתונה
בחר את הסיפור שלך תלחץ על האייקון "ארכיון" שמופיע בפינה השמאלית התחתונה
ראה מי צפה בסיפור שלך מופיע רשימה שמציגה את האנשים שצפו בסיפור שלך לאחר שפג תוקפו

בנוסף, נכון לתאריך פרסום המאמר הזה, אפשר לראות את הסיפורים בתיקיית הארכיון למשך 48 שעות לאחר שהם פורסמו. בתיקיית הארכיון, ניתן לגלות את ההיסטוריה המלאה של צפיות בסיפורים באינסטגרם לאחר שהם פוגו תוקף. זה הזדמנות טובה לראות אילו משתמשים צפו בסיפור שלך ולקבל מבט על התגובות והאינטראקציה שהם גרמו.

האם מישהו יכול לראות שצפיתי בסטורי שלו באינסטגרם אם אנחנו לא חברים?

הלך הטכנולוגי של אינסטגרם מאפשר למשתמשים לראות בפשטות את סיפורים העלויים על ידי אנשים אחרים. גם אם אתה לא עוקב אחריהם ברשת החברתית, אתה עדיין יכול לראות את סיפור המשותף שלהם. אך חשוב לשים לב שישנה הבדל משמעותי בין צפייה בסיפורים של משתמשים שאתה עוקב אחריהם לבין צפייה בסיפורים של משתמשים שאתה לא חברים איתם.

כאשר אתה צופה בסיפור של משתמש שאתה לא חברים איתם באינסטגרם, הפרטים האישיים שלך יופיעו בתצוגה הציבורית של הסיפור. כלומר, השם שלך וקישור לפרופיל האינסטגרם שלך יהיו חשופים לצופים בסיפורים. זאת תהיה ראות פומבית של הפרטים האלו. יתכן וחולק מהמשתמשים לא רוצים שפרטיהם יהיו גלויים למי שאינם חברים איתם ברשת החברתית.

למעשה, אין דרך להסתיר את הפרטים האישיים כגון השם שלך מסטורי אינסטגרם. עם זאת, עדיין ניתן לשלוט ברמת הפרטיות באמצעות הגדרות הפרטיות שברשותך. לדוגמה, תוכל לקבוע שאנשים שאינם חברים איתך לא יוכלו לראות את סיפוריך.

כמובן שחלק מהמשתמשים מעוניינים שראות הפרטים תהיה מוגבלת כך שרק אנשים סגורים עליהם תוכל לראות את הסיפורים שלהם. במקרה כזה, הם יכולים לבחור לראות סיפורים רק על ידי חברים או למגבל את הראות הסיפורים לקבוצות פרטיות בעלי הסמכות לצפייה. זה יתן להם שליטה מלאה במי רשאי לראות את סיפוריהם ברשת החברתית.

עם זאת, חשוב לזכור כי גם צפייה בסיפורים של אנשים לא חברים איתם באינסטגרם מהווה שיתוף ציבורי של הפרטים האישיים שלהם. על כן, כשאתה צופה בסיפור של מישהו שלא עוקב אחריו, כדאי לקחת בחשבון את ההשפעות האפשריות על פרטיותך.

מסקנת היא כי באינסטגרם במידה ואתה לא שובר את קו הפרטיות בפעולות שלך כמו להציג סיפורים של מישהו (רק אם בחרת פרטיות גבוהה במידה והם לא רצו שראות הפרטים שלהם תהיה לכולם), אז אין מוקשים ברב המקרים. עדיין חשוב לקחת בחשיבה את רמת הפרטיות שאתה רוצה להקטין לעצמך על מנת למנוע שיתוף ציבורי של הפרטים שלך עם אנשים שאינם חברים שלך ברשת החברתית.

צפייה בסטורי באינסטגרם

האם אינסטגרם מודיע לך כשאתה מצלם צילום מסך של סיפור?

אינסטגרם פעם התריעה למשתמשים כשעוקב צילם צילום מסך של סיפור. אולם, אינסטגרם הסירה את התכונה לאחר שלקחה מבוקרות מהמשתמשים. אינסטגרם לא מודיע לך כשאתה מצלם צילום מסך של סיפור אינסטגרם של אדם אחר. אם תצלם צילום מסך של סיפור אינסטגרם של אדם אחר, תציץ תמונת כוכבים לצידה.

מקורות

כל המידע במאמר הזה מבוסס על מקורות שונים באינטרנט. למידע מדויק ועדכני יותר על ראות צופים בסטורי באינסטגרם, ניתן לגשת לאתרים הבאים:

 • (First source)
 • (Second source)
 • (Third source)

סיקור כללי

נראה שהדרך היחידה לבדוק איזה אנשים צפו בסיפור שלך באינסטגרם היא רק לאפשר טכניקות פרצה יותר לא חוקיות. מסקנות כלליות מהמידע הניתן במאמר זה נכון לתאריך פרסוםו.

התקשרו אלינו

אנחנו כאן כדי לעזור בכל דבר שתצטרכו. אין לכם או לכם שאלות נוספות? זקוקים לעזרה בנושא מסוים? אל תהססו ליצור איתנו קשר. אנחנו כאן כדי לעמוד לרשותכם ולעזור בכל צורך שיש לכם.

בין אם יש לכם שאלות טכניות, שאלות על הכלים והתכונות של אינסטגרם, או כל שאלה אחרת שקשורה לראות צופים בסטורי באינסטגרם, אנחנו כאן כדי לתת לכם עזרה אישית ולספק את המענה המדויק והמותאם לכם.

אל תהססו לבקש את עזרתנו. אנחנו מוכנים לעזור לכם בקשר ישיר ומקצועי. אין שאלה קטנה מדי או בעיה שלא ניתן לפתור. אנחנו אמינים שיש לנו את הידע, הידיעות הנדרשות והידיים המיומנות לתמוך ולפתור את השאלות השונות שלכם.

סיקור כללי

Q: איך רואים מי צפה בסטורי באינסטגרם?

A: ניתן לצפות במי שצפה בסטורי באינסטגרם על ידי פתיחת הסטורי והכיוון לחלק התחתון של המסך. שם יופיע מספר הצפיות, ובכיוון המשך ניתן לראות את השמות של הצופים. כל מי שצופה בסטורי שלך יופיע ברשימה זו, אף על פי שהסיפור יועלם לאחר 24 שעות. עם זאת, לא ניתן לראות כמה פעמים כל אדם צפה בסיפור, ולא ניתן לראות צפיות על סיפורים שפג תוקפם.

Q: איך לראות מי צפה בסטורי שלך באינסטגרם?

A: עליך לפתוח את אפליקציית האינסטגרם ולהקיש על תמונת הפרופיל שלך בפינה הימנית התחתונה. לאחר מכן, תבחר את הסיפור שלך ותלחץ על האייקון "נראה עי" שמופיע בפינה השמאלית התחתונה. בתצוגה זו תוכל לראות את האנשים שצפו בסיפור שלך.

Q: מי צופה בסטורי באינסטגרם?

A: ברשימת הצופים בסטורי באינסטגרם תוכל לראות את הנתונים המציינים מי צפה בסטורי שלך. השמות ברשימה הן של האנשים שצפו בסיפור שלך בזמן האחרון. אם אדם צופה בסיפור שלך מספר פעמים, השם שלו יישאר באותו מקום ברשימה. עם זאת, אי אפשר לראות כמה פעמים כל אדם צפה בסיפור שלך.

Q: איך לראות צפיות בסטורי באינסטגרם?

A: כעת, אין באפשרותך לראות את מספר הפעמים שסיפור שלך צופה בו. המספר שמופיע הוא רק מספר האנשים שצפו בסיפור. חלק מהגרסאות לצד שלישי או משודרגות של אינסטגרם טוענות שהן מציגות את כמות הפעמים שסיפור צפו בו, אך מדובר בתכונות מזויפות. לכן, עדיף להימנע מפריצה שבאה במטרה לנסות לראות כמה פעמים מישהו צפה בסיפור שלך באינסטגרם.

Q: איך לראות מי צפה בסטורי באינסטגרם לאחר שפג תוקפו?

A: אחרי שסיפור שלך מפסיק להיות זמין לצפייה, ניתן לראות אותו בתיקיית הארכיון של אינסטגרם. בתיקיית הארכיון, תוכל לראות מי צפה בסיפור שלך עד 48 שעות לאחר פרסומו.

Q: האם מישהו יכול לראות שצפיתי בסטורי שלו באינסטגרם אם אנחנו לא חברים?

A: באינסטגרם, אתה יכול לראות את סיפור המשותף של אדם אפילו אם אתה לא עוקב אחריו. עם זאת, ההפרטים האישיים שלך יופיעת בתצוגה הציבורית של הסיפור. זאת כוללת את השם שלך ולינק לפרופיל האינסטגרם שלך.

Q: האם אינסטגרם מודיע לך כשאתה מצלם צילום מסך של סיפור?

A: לפי המידע הזמין כרגע, אינסטגרם לא מודיע לך כשאתה מצלם צילום מסך של סיפור אינסטגרם של אדם אחר. אם תצלם צילום מסך של סיפור אינסטגרם של אדם אחר, תציץ תמונת כוכבים לצידה.

Q: מהם מקורות המידע?

A: כל המידע במאמר זה מבוסס על מקורות שונים באינטרנט. למידע מדויק ועדכני יותר על ראות צופים בסטורי באינסטגרם, ניתן לגשת לאתרים הבאים: (First source), (Second source), (Third source).

Q: ניתן לראות כמה פעמים מישהו צפה בסיפור שלך באינסטגרם?

A: לפי המידע הזמין כרגע, אי אפשר לראות כמה פעמים מישהו צפה בסיפור שלך באינסטגרם. תכונות כאלה מדוברות היו מוצגות בגרסאות מסוימות של אפליקציות אינסטגרם טיונרות או משודרגות, אך לא מדובר בתכונות רשמיות של אינסטגרם.

Q: מה הם התוותרויות בנוגע לראות צופים בסטורי באינסטגרם?

A: מכיוון שאין באינסטגרם תכונה רשמית לראות צופים בסיפורים, לפני תכנון פעולות שבהן נראה צופים בסיפורים, כדאי לקחת בחשבון את התוותרויות הפרטיות של המשתמשים ואת הגישה שלך למידע האישי שלהם.

Q: האם אני יכול לראות את הסיפורים שלי באינסטגרם לאחר שהם נעלמים מהצפייה הציבורית?

A: כן, אחרי שסיפור נעלם מהצפייה הציבורית, ניתן לצפות בו בתיקיית הארכיון של אינסטגרם. בתיקיית הארכיון, תוכל לראות את הסיפורים שפורסמו עד 48 שעות לפני זמן הצפייה.

Q: האם יש התראות באינסטגרם כשעוקב צילם צילום מסך של סיפור?

A: לפי המידע הזמין כרגע, אינסטגרם אין התראה מיוחדת כשעוקב צילם צילום מסך של סיפור באינסטגרם. תמותי האינסטגרם עדיין מוצגות בתמונת הכוכבים המופיעה לידן.

מקווה שמידע הזה הוא המידע הנכון לעזור לך כדי לראות מי צפה לך בסטורי באינסטגרם. אין לך קשר להמצאות ובשפתכם, המשתמש יכול לגשת לקובץ בנוספת לאינסטגרם. אנישותם חייבת להיות בעלת חשיבות מרכזית כשמתעסקים בסטורי באינסטגרם והתנהלותם של סיפורים באינסטגרם. אם יש לך שאלות נוספות או צרות עזרה נוספת או מידע, אנו כאן כדי לעזור לך. אנא צור עמנו קשר ונשמח לעזור בכל הנוגע.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

מדריך מלא לשיווק בוואטסאפ – טיפים ותובנות

וואטסאפ עסקי: יתרונות וחסרונות לבעלי עסקים

איך רואים לייקים באינסטגרם

איך רואים הודעות שנמחקו באייפון

איך רואים היסטוריית שיחות באייפון

איך רואים הודעות שנמחקו בוואטסאפ באייפון

איך רואים מי צפה לי בטיקטוק

איך רואים מי מחובר באינסטגרם

איך רואים מי שיתף פוסט שלי בפייסבוק

איך רואים מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם

איך רואים קבצים מוסתרים בווינדוס 7

איך רואים קבוצות בטלגרם

איך רואים סטטוס בוואטסאפ

איך רואים קבוצות וואטסאפ

איך רואים לייב באינסטגרם

איך רואים היסטוריה בטיקטוק

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר נתונים מאייפון לאייפון

איך להעביר תמונות מהטלפון למחשב

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר סרטון מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ לטלפון חדש

איך להעביר קבצים מאייפון למחשב

איך להעביר תמונות ממצלמת קנון למחשב

איך להעביר קובץ PDF לוורד

איך להעביר אפליקציות ממכשיר למכשיר

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב עם כבל

איך קונים מיינקראפט למחשב בישראל

מדריך לקנייה ושדרוג אחסון באייפון בקלות

קניית וי כחול באינסטגרם: המדריך המלא

איך עושים גלישה בסתר

איך עושים סרטון בהילוך מהיר

איך עושים גיבוי לוואטסאפ

איך עושים קו תחתון בוואטסאפ

איך עושים זום?

איך עושים קישור לביט

איך עושים קישור לזום

איך עושים צלצול לאייפון

איך עושים סרטון צילום מסך באייפון

איך עושים פוסט אנונימי בפייסבוק

איך עושים מצגת בטלפון

איך עושים גיבוי לווצאפ

איך עושים עקוב אחרי בנייד בקלות

מדריך: איך עושים צילום מסך בסמסונג בקלות

מדריך מהיר: איך עושים תוכן עניינים בוורד