איך עושים צילום מסך באייפון

צילום מסך באייפון

ניתן לצלם את מה שמופיע על מסך ה‑iPhone על ידי לחיצה מהירה על כפתור הצד וכפתור הגברת עוצמת השמע בו זמנית. תמונה ממוזערת של התמונה המוצגת במסך תופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך. צילומי מסך נשמרים באופן אוטומטי בספריית התמונות ביישום "תמונות". בנוסף, ניתן לצלם צילום מסך של עמוד מלא כמו עמוד אינטרנט ב-Safari.

נקודות מרכזיות:

  • לחצו על כפתור הצד וכפתור הגברת עוצמת השמע בו זמנית לצילום מסך באייפון.
  • צילום מסך יישמר בספריית התמונות ביישום "תמונות".
  • ניתן לצלם צילום מסך של עמוד מלא ב-Safari.

צילום מסך עם iPhone עם Face ID

כדי לצלם מסך עם iPhone עם Face ID, הוראת הפעולה היא לאחוז במקש הצד ולחכות רגע ולשחרר, במהירות, את הכפתור לרגע. באופן זה, מתבצע צילום מסך של התוכן שמופיע על מסך ה-iPhone ותמונה ממוזערת של הצילום המבוצע תופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך.

כדי להציג את צילום המסך הממוזער, יש להקיש על התמונה המוצגת. וכדי לסגור את צילום המסך הממוזער, יש להחליק אותה ימינה. כל הצילומים המסך שמבוצעים נשמרים באופן אוטומטי בספריית התמונות ביישום "תמונות".

כמו שניתן לראות בדוגמה של הצילום מסך שמוצג למעלה, התמונה הממוזערת מציגה את הצילום המסך שבוצע ומאפשרת למשתמש להציג את התמונה המלאה בצורה נוחה ומהירה. תהליך צילום המסך היא פשוטה ומהירה, מאפשרת לכם לשמור תמונות של מסך ה-iPhone בקלות ולשתף אותן עם אחרים בצורה נוחה ופשוטה. מדריך נוסף>>איך עושים צילום מסך במק.

צילום מסך עם iPhone עם Touch ID

כדי לצלם מסך עם iPhone עם Touch ID, יש ללחוץ ולשחרר במהירות על כפתור הצד וכפתור הבית בו זמנית. תמונה ממוזערת של צילום המסך תופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך. יש להקיש על התמונה הממוזערת כדי להציג את צילום המסך או להחליק ימינה כדי לסגור אותה. צילומי מסך נשמרים באופן אוטומטי בספריית התמונות ביישום "תמונות".

צורת התמונה הממוזערתפונקציה
לחיצה על התמונה הממוזערתהצגת צילום המסך
החלקה ימינהסגירת צילום המסך

צילום מסך של עמוד מלא

ניתן לצלם צילום מסך של תוכן שחורג מגודל מסך ה‑iPhone, כמו למשל עמוד אינטרנט שלם ב-Safari. לצלם צילום מסך של עמוד מלא, יש לבצע את הפעולות המתאימות בהתאם לדגם הטלפון (כפתור הצד וכפתור הגברת עוצמת השמע או כפתור הגבירה וכפתור הבית) ולבחור אם לשמור את צילום המסך בתור תמונה או כקובץ PDF ביישום "תמונות" או "קבצים" בהתאם. מדריכים נוספים>> איך עושים צילום מסך במחשב נייד>> איך עושים צילום מסך בסמסונג בקלות>>איך עושים סרטון צילום מסך באייפון>> איך עושים צילום מסך במחשב.

שליחת צילום מסך באייפון

הקלטת מסך ה‑iPhone

ניתן ליצור הקלטות מסך באמצעות אפליקציה מיוחדת המותקנת במכשיר או על ידי שימוש בפונקציה המובנית בסיסטם ההפעלה iOS. בסיסטם ההפעלה iOS, ישנם הגברות שונות לקליטת המסך, וניתן לבחור את הגברה המתאימה ביותר לצורכים האישיים.

הגברהמתי יופיעהאפליקציה/בניית מערכתהערות
Control Centerבכל רגעכל אפליקציהיכולת להקליט כל תוכן על המסך
מרכז הבקרהבכל רגעכל אפליקציהטעינת אפליקציה פנימית,
יתרון: טוב להקלטה ארוכה
אפליקציות צילום מסך חיצוניותבתוך האפליקציה
עצמה
אפליקציות
מותאמות
יישומים עם
אפשרויות נוספות

שליחת צילום מסך באייפון

כשאני מצלם מסך באייפון, רצוי לשתף את התמונה שצילמתי עם אנשים אחרים או לשמור אותה כקובץ. במערכת ההפעלה iOS ישנן כמה אפשרויות לשיתוף צילומי המסך שלכם.

תוכלו להשתמש בפונקציות השתף השונות במערכת ההפעלה iOS כדי לשתף את צילום המסך האייפון שלכם. דרך תכנות מוכרות כמו וואטסאפ או פייסבוק, או באמצעות הודעות דוא"ל.

ניתן גם לשמור את צילום המסך שלכם ישירות במכשיר. ניתן לשמור אתה כתמונה בתיקיית התמונות במערכת ה-iPhone או בתיקיית הקבצים.

המיקום המדויק של האיקון ושל האפשרות לשמירה שונה בין דגמי iPhone ובין גרסאות שונות של ה-macOS ועשוי להשתנות. אאמצא יישום מעשי להוספת שלב המוקף בתמונה כמו כל מקום אחר.

שמירת צילום מסך באייפון

שמירת צילום מסך באייפון

כאשר מבצעים צילום מסך באייפון, חשוב לדעת איך ניתן לשמור את הצילום לביצועים עתידיים או לשיתוף עם אחרים. יש לבחור את האפשרות לשמירה שתואמת לצרכים האישיים שלכם, ולקחת בחשבון את היישום הרלוונטי באייפון.

שמירה בתוך היישום "תמונות"

אפשרות השמירה בתוך היישום "תמונות" מאפשרת לצפות בצילומי המסך השמורים ולשתף אותם עם אחרים לצורך הפצת התמונות. בלחיצה על התמונה הממוזערת שבפינה הימנית התחתונה של המסך, תחת אפשרות "תמונות" ביישום "תמונות", תפתח התמונה בגודלה המלא. ניתן להחליק את התמונה הזו ימינה כדי לסגור אותה ולחזור לצילומי המסך השמורים.

שמירה בתוך היישום "קבצים"

אפשרות השמירה בתוך היישום "קבצים" מאפשרת לבחור את מיקום השמירה ולשמור את הקובץ באייפון. בלחיצה על התמונה הממוזערת שבפינה הימנית התחתונה של המסך, תחת אפשרות "קבצים" ביישום "קבצים", תפתח התמונה ביישום המתאים. אפשר לבחור מיקום ולשמור את הקובץ בפורמט של צילום מסך. כדי לשתף את הצילום המוגן, ניתן לשתף את הקובץ מתוך יישום "קבצים" באייפון.

אפשרותפרטים
שמירה בתוך יישום "תמונות"צילומי המסך מתווספים ליישום "תמונות" באייפון וניתן לשתף אותם ולצפות בהם.
שמירה בתוך יישום "קבצים"צילומי המסך מתווספים בתוך יישום "קבצים" וניתן לבחור מיקום ולשמורם כקובץ.

צילום מסך איכותי באייפון

כדי ליצור צילום מסך באייפון באיכות טובה, יש לשמור על תמיכה בפורמטים תמונה גבוהה ויישום שיכול לשמור את הצילום באיכות מקורית. חשוב לוודא שהמכשיר מוגדר לגברות המקסימלית תמיד, כדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר. בנוסף, חשוב להקפיד על איכות המסך עצמו ועל הניקוד שלו.

בדיקת צילום מסך באייפון

צילום מסך באיכות טובה יכול להיות שימושי במגוון מקומות ומצבים. זה יכול לשמש לתיעוד פרטים חשובים, לשיתוף עם אחרים או לצורך אוצר מידע אישי. בעזרת צילומי המסך, תוכלו לשמור ולשתף את המידע שחשוב לכם בצורה קלה ונוחה.

הקלטה מסך באייפון

ניתן להקליט כל פעולה שמתבצעת על מסך האייפון באמצעות הקלטה מסך. לצורך הקלטה, אני יכול להשתמש בתפריט המיוחד המופיע במרכז הבקרה שלי. האפשרות להקליט את המסך זמינה בכל זמן ובכל מצב. אפשר גם להוריד ולהתקין אפליקציות צילום מסך חיצוניות מחנות האפליקציות שמספקות אפשרויות רחבות יותר להקלטה ועריכה.

באמצעות הקלטה מסך, אני יכול לשמור על צילומים מעניינים ולשתף אותם עם אחרים. היכולת להקליט ולשתף פעולות במסך האייפון יכולה להיות שימושית לשותפים בעבודה או להצגת הוראות מקוריות.

לסיכום, אפשר להקליט כל פעולה שמתבצעת על מסך האייפון באמצעות הקלטה מסך בכל זמן ובכל מצב. האפשרויות של הקלטה מסך זמינות בפניכם ואפשר למצוא את הגרסה המתאימה והנוחה ביותר עבורכם ולהתחיל להקליט עוד היום.

שאלות נפוצות

איך ניתן לצלם מסך ב-iPhone?

ניתן לצלם את מה שמופיע על מסך ה-iPhone על ידי לחיצה מהירה על כפתור הצד וכפתור הגברת עוצמת השמע בו זמנית. תמונה ממוזערת של התמונה המוצגת במסך תופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך. צילומי מסך נשמרים באופן אוטומטי בספריית התמונות ביישום "תמונות".

איך ניתן לצלם מסך עם iPhone עם Face ID?

כדי לצלם מסך עם iPhone עם Face ID, יש ללחוץ ולשחרר במהירות על כפתור הצד וכפתור הגברת עוצמת השמע בו זמנית. תמונה ממוזערת של צילום המסך תופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך. יש להקיש על התמונה הממוזערת כדי להציג את צילום המסך או להחליק ימינה כדי לסגור אותה. צילומי מסך נשמרים באופן אוטומטי בספריית התמונות ביישום "תמונות".

איך ניתן לצלם מסך עם iPhone עם Touch ID?

כדי לצלם מסך עם iPhone עם Touch ID, יש ללחוץ ולשחרר במהירות על כפתור הצד וכפתור הבית בו זמנית. תמונה ממוזערת של צילום המסך תופיע בפינה הימנית התחתונה של המסך. יש להקיש על התמונה הממוזערת כדי להציג את צילום המסך או להחליק ימינה כדי לסגור אותה. צילומי מסך נשמרים באופן אוטומטי בספריית התמונות ביישום "תמונות".

איך ניתן לצלם צילום מסך של עמוד מלא ב-iPhone?

כדי לצלם צילום מסך של עמוד מלא כמו עמוד אינטרנט ב-Safari, יש לבצע את הפעולות המתאימות בהתאם לדגם הטלפון (כפתור הצד וכפתור הגברת עוצמת השמע או כפתור הגבירה וכפתור הבית) ולבחור אם לשמור את צילום המסך בתור תמונה או כקובץ PDF ביישום "תמונות" או "קבצים" בהתאם.

איך ניתן להקליט את המסך של ה-iPhone?

ניתן ליצור הקלטות מסך באמצעות אפליקציה מיוחדת המותקנת במכשיר או על ידי שימוש בפונקציה המובנית במערכת ההפעלה iOS. ישנם הגברות שונות לקליטת המסך, וניתן לבחור את הגברה המתאימה ביותר לצורכים האישיים.

איך ניתן לשלוח צילום מסך שצילמתם ב-iPhone?

כדי לשלוח את צילום המסך שצילמתם ב-iPhone, ניתן להשתמש בפונקציות השתף השונות הזמינות במערכת ההפעלה iOS, כמו וואטסאפ, פייסבוק, או דוא"ל. ניתן גם לשמור את צילום המסך ב-iPhone בתיקיית התמונות או הקבצים.

איך ניתן לשמור צילום מסך שצילמתם ב-iPhone?

כדי לשמור את צילום המסך שצילמתם ב-iPhone, יש לבחור את אפשרות השמירה בתוך היישום "תמונות" או בתוך היישום "קבצים". מהיישום "תמונות" ניתן לצפות בצילומי המסך השמורים ולשתף אותם עם אחרים. מהיישום "קבצים" ניתן לבחור מיקום ולשמור את הקובץ ב-iPhone.

איך לצלם מסך באייפון באיכות טובה?

כדי ליצור צילום מסך באייפון באיכות טובה, יש לשמור על תמיכה בפורמטים תמונה גבוהה ויישום שיכול לשמור את הצילום באיכות מקורית. יש לבדוק את הגברות המכשיר ולוודא שהיא הגברה תמיד באיכות המרבית. בנוסף, יש להקפיד על איכות וניקוד של המסך עצמו.

מה האפשרויות להקליט פעולות על מסך ה-iPhone?

ניתן להקליט כל פעולה שמתבצעת על מסך ה-iPhone באמצעות הקלטה מסך. באופן כללי, ניתן להקליט הקלטות מסך באייפון באמצעות התפריט המיוחד המופיע במרכז הבקרה. ניתן גם להפעיל אפליקציות צילום מסך חיצוניות שיכולות לספק אפשרויות רחבות יותר להקלטה ועריכה.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

מדריך מלא לשיווק בוואטסאפ – טיפים ותובנות

וואטסאפ עסקי: יתרונות וחסרונות לבעלי עסקים

איך רואים לייקים באינסטגרם

איך רואים הודעות שנמחקו באייפון

איך רואים היסטוריית שיחות באייפון

איך רואים הודעות שנמחקו בוואטסאפ באייפון

איך רואים מי צפה לי בטיקטוק

איך רואים מי מחובר באינסטגרם

איך רואים מי שיתף פוסט שלי בפייסבוק

איך רואים מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם

איך רואים קבצים מוסתרים בווינדוס 7

איך רואים קבוצות בטלגרם

איך רואים סטטוס בוואטסאפ

איך רואים קבוצות וואטסאפ

איך רואים לייב באינסטגרם

איך רואים מי צפה לי בסטורי באינסטגרם

איך רואים היסטוריה בטיקטוק

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר נתונים מאייפון לאייפון

איך להעביר תמונות מהטלפון למחשב

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר סרטון מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ לטלפון חדש

איך להעביר קבצים מאייפון למחשב

איך להעביר תמונות ממצלמת קנון למחשב

איך להעביר קובץ PDF לוורד

איך להעביר אפליקציות ממכשיר למכשיר

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב עם כבל

איך קונים מיינקראפט למחשב בישראל

מדריך לקנייה ושדרוג אחסון באייפון בקלות

קניית וי כחול באינסטגרם: המדריך המלא

איך עושים גלישה בסתר

איך עושים סרטון בהילוך מהיר

איך עושים גיבוי לוואטסאפ

איך עושים קו תחתון בוואטסאפ

איך עושים זום?

איך עושים קישור לביט

איך עושים קישור לזום

איך עושים צלצול לאייפון

איך עושים סרטון צילום מסך באייפון

איך עושים פוסט אנונימי בפייסבוק

איך עושים מצגת בטלפון

איך עושים גיבוי לווצאפ

איך עושים עקוב אחרי בנייד בקלות

מדריך: איך עושים צילום מסך בסמסונג בקלות