מדריך מהיר: איך עושים סקר בוואטסאפ

איך עושים סקר בוואטסאפ

אני אשתף איתכם הוראות פשוטות על איך עושים סקר בוואטסאפ בקלות ובמהירות. עם תהליך יצירת הסקרים המובנה באפליקציה, תוכלו להוסיף שאלות, תשובות ובחירות בקלות ולראות את תוצאות ההצבעה בזמן אמת.

האפשרויות המגוונות של יצירת סקרים בוואטסאפ מספקות לכם כלים יעילים לאסוף מידע, לקבוע העדפות ולקבל משוב מקבוצות או משיחות בודדות. נכון לעכשיו, אני אראה לכם איך ליצור סקר בוואטסאפ ולנצל להם את הפוטנציאל המרהיב שלם.

הוראות איך ליצור סקר בוואטסאפ

כדי ליצור סקר בוואטסאפ, עליך להיכנס לשיחה או לקבוצה בה תרצה לפתוח את הסקר. לחץ על אייקון הנייר (טאב) בחלק העליון של חלון השיחה ובחר את האפשרות "סקר". לחץ על "+ הוספה" על מנת להוסיף שאלות ותשובות לסקר. ברגע שתסיים ליצור את הסקר, לחץ על חץ השליחה והסקר יישלח לקבוצה או לשיחה.

 • יצירת סקרים בוואטסאפ היא פשוטה וקלה.
 • ניתן ליצור סקרים בשיחה פרטית או בקבוצה.
 • תוצאות ההצבעה מתעדכנות בזמן אמת.
 • ניתן לערוך את התשובות בסקר רק על ידי מי שיצר אותו.
 • הסקרים בוואטסאפ אינם אנונימיים.

צעדים ליצירת סקר בוואטסאפ

הצעדים ליצירת סקר בוואטסאפ הם פשוטים וקלים. היכנס לשיחה או לקבוצה בה תרצה לפתוח את הסקר. לחץ על אייקון הנייר בחלון השיחה ובחר באפשרות "סקר".

רשום את שאלת הסקר בשורת הטקסט העליונה ולאחר מכן לחץ על "+ הוספה" כדי להוסיף תשובות. כשתמלא את כל התשובות, לחץ על חץ השליחה והסקר יישלח.

כאן נמצאת התמונה הממחישה איך ליצור סקר בוואטסאפ. ניתן לראות שימוש מעשי ומדויק בתהליך יצירת הסקר באפליקציה.

הצבעות ותוצאות הסקר בוואטסאפ

בסקרים בוואטסאפ, תוכל לראות את ההצבעות ואת התוצאות בזמן אמת. מי שיצר את הסקר ומשתמשים אחרים בקבוצה או בשיחה יכולים להצביע על האפשרויות הזמינות. תוצאות ההצבעה מתעדכנות באופן אוטומטי כל פעם שיש הצבעה חדשה וכל המשתתפים יכולים לראות את התוצאות בזמן אמת.

מה אפשר לעשות עם סקרים בווצאפ ועל תוצאות הסקר

אופציות נוספות ביצירת והוספת תשובות

אם ברצונך להוסיף עוד אפשרויות לתשובות בסקר בוואטסאפ, פשוט לחץ על אייקון ה"המבורגר" שבצד כל אפשרות וגרור אותה לתחתית הרשימה. ניתן לסדר את התשובות בסדר דריסת הצבעה לפי המועדפים שלך.

האם הסקרים בוואטסאפ אנונימיים?

הסקרים בוואטסאפ אינם אנונימיים. גם מי שצרף את הסקר וגם משתמשים אחרים בקבוצה או בשיחה יכולים לראות את ההצבעות של המשתתפים. כל משתתף יכול לבחור יותר מאפשרות אחת ואין חובה להצביע רק פעם אחת.

האם הסקרים בוואטסאפ אנונימיים?

האם אני יכול לערוך את התשובות בסקר בוואטסאפ?

במסגרת יצירת הסקר בוואטסאפ, רק מי שצרף את הסקר יכול לערוך את התשובות. משתתפים אחרים בקבוצה או בשיחה לא יכולים להוסיף או לשנות את האפשרויות בסקר.

האפשרות בסקרעריכה
תשובה 1אפשר לערוך
תשובה 2אפשר לערוך
תשובה 3אפשר לערוך

שימושים אפשריים לסקרים בוואטסאפ

סקרים בוואטסאפ יכולים להיות שימושיים במגוון מצבים ותחומים שונים. באמצעותם ניתן לאסוף מידע מאנשים ולקבל תובנות חשובות ויעילות. כאן נתאר כמה מהשימושים האפשריים הנפוצים לסקרים בוואטסאפ:

 • קביעת מועד למפגש: באפשרותך לשלוח סקר לחברים שלך כדי להגיע להסכמה משותפת לקביעת מועד אירוע או מפגש. כל איש יכול לסמן את הזמן המועדף עליו ולפי התוצאות תהיה אפשרות לקבוע את התאריך הסופי של האירוע.
 • העדפות בהזמנת ארוחה: אם אתה מחליט לקבוע אירוע במסעדה ואתה מעוניין לדעת אילו אפשרויות תפריט הם הכי רלוונטיות לאורחים, תוכל ליצור סקר ולהתייעץ עם המוזמנים. כך תוכל להזמין מראש את האוכל המבוקש ולהקפיץ את החוויה הגסטרונומית של כולם.
 • משוב ועזרה בהצטיידות ההחלטות: במקרים שבהם אנשים מחפשים משוב או תמיכה בקבלת החלטות, סקר בוואטסאפ עשוי לשרת כפתרון מעולה. בדרך זו תוכל לקבל דעות מאנשים רבים בקלות ובמהירות.

שימושים אלה הם רק דוגמאות לכמה מהאפשרויות הרחבות של יצירת סקרים בוואטסאפ. כל אחד יכול להשתמש בסקרים לפי הצורך הספציפי שלו ולמענה על שאלות מתוך ההתייחסות לצורכים הפרטיים של המשתמשים שלו.

איך שולחים סקר בקבוצת וואטסאפ?

על מנת ליצור סקרים בוואטסאפ בדרך המעודכנת ביותר, יש לוודא כי האפליקציה מעודכנת לגרסה האחרונה. בגרסה המעודכנת, ישנם מגוון אפשרויות ליצירת סקרים והתאמה אישית של התשובות.

יצירת סקר בוואטסאפ

בוואטסאפ ניתן ליצור סקרים בקלות ובפשטות, כך שתוכל לקבל משוב מהמשתמשים השונים שלך. עם העדכונים האחרונים של האפליקציה, נוספו מגוון אפשרויות שיכולות להוסיף לך גמישות ואפשרויות מותאמות אישית ליצירת הסקרים שלך.

בגרסה המעודכנת של וואטסאפ, תמצא אפשרות להוסיף תוספות בתשובות שלך ולעצב את הסקרים בדיוק כפי שברצונך. תוכל להוסיף תשובות מותאמות אישית, לכוון את סדר השאלות, ולקבוע סוג התשובות שאתה מחפש. בכך תוכל ליצור סקרים מעוצבים ומדויקים יותר.

לדוגמה, אם אתה רוצה ליצור סקר לבדוק את העדפות המשתמשים לגבי מוצר מסוים, תוכל להוסיף את שמות המוצרים השונים באפשרות התשובות, והמשתמשים יוכלו לסמן את המועדפים שלהם. בכך תקבל תמונה מדויקת ומקיפה יותר של הרצונות והצרכים של המשתמשים שלך.

יתרונות של יצירת סקרים בוואטסאפחסרונות של יצירת סקרים בוואטסאפ
נוחות וקלות ביצירת הסקריםהגבולות והמגבלות של כמות השאלות והתשובות
ראש פתוח לקבלת משוב מהמשתמשיםחוסר אנונימיות בסקרים
ראש פתוח ליצירת שאלות ותשובות מותאמות אישיתהגבלות באפשרות לערוך את התשובות לאחר שפורסם הסקר

האם אפשר ליצור סקרים בשיחה פרטית בוואטסאפ?

כן, ניתן ליצור סקרים גם בשיחה פרטית בוואטסאפ, לא רק בקבוצות. הסקרים הם כלי יעיל שמעניק מענה לצרכים שונים. בשיחה פרטית, תוכל ליצור סקרים אישיים ומותאמים לתקשורת ביניך לבינאנשים שבהם אתה מרגיש נוח.

הסקרים בשיחה פרטית נהנים מיתרונות כמו פרטיות מוחלטת, אפשרות לבחירה מותאמת אישית ואפשרות לפנות אל האדם הנכון כדי לקבל את התשובה המבוקשת.

יתרונות שימוש בסקרים בשיחה פרטית:

 • סקרים אישיים ומותאמים במיוחד לצרכים שלך.
 • פרטיות מוחלטת בתהליך הצבעה והתגובה.
 • אפשרות לקבל תשובות על פי העדפות אישיות במהירות ובנוחות.

האם ניתן לראות מי הצביע בסקר בוואטסאפ?

כשמתבצע סקר בוואטסאפ, זה פשוט לראות את מי שהצביע ולאיזו אפשרות הם הצביעו. מדובר בפיצול על ידי תמונת הפרופיל של המשתתף, המופיעה ליד התשובה שבחרו.

כאשר אתה רואה את התמונה של הפרופיל, אתה יכול לזהות את מי האנשים בקבוצה או בשיחה הצביעו ומה הייתה התשובה שלהם. תמונת הפרופיל מחזירה את זהות המשתתף וזו דרך נוספת להבין מי תומך באופציה מסוימת בסקר.

מבחינת פרטיות, חשוב לציין שכל משתתף רק רואה את התשובה של הפרופיל שלו ואין אפשרות לראות את התשובות של אנשים אחרים. זה עשוי ליצור רגש של פרטיות ומבטיח סוג של דיאלוג בין המשתתפים של הסקר.

שאלות נפוצות

איך אפשר ליצור סקר בוואטסאפ?

עליך להיכנס לשיחה או לקבוצה בה תרצה לפתוח את הסקר. לחץ על אייקון הנייר (טאב) בחלון השיחה ובחר את האפשרות "סקר". לחץ על "+ הוספה" כדי להוסיף שאלות ותשובות לסקר. ברגע שתסיים ליצור את הסקר, לחץ על חץ השליחה והסקר יישלח לקבוצה או לשיחה.

מהם הצעדים ליצירת סקר בוואטסאפ?

היכנס לשיחה או לקבוצה בה תרצה לפתוח את הסקר, לחץ על אייקון הנייר בחלון השיחה ובחר באפשרות "סקר". רשום את שאלת הסקר בשורת הטקסט העליונה ולאחר מכן לחץ על "+ הוספה" כדי להוסיף תשובות. כשתמלא את כל התשובות, לחץ על חץ השליחה והסקר יישלח.

איך ניתן לראות את ההצבעות והתוצאות בסקר בוואטסאפ?

בסקרים בוואטסאפ, תוכל לראות את ההצבעות ואת התוצאות בזמן אמת. מי שיצר את הסקר ומשתמשים אחרים בקבוצה או בשיחה יכולים להצביע על האפשרויות הזמינות. תוצאות ההצבעה מתעדכנות באופן אוטומטי כל פעם שיש הצבעה חדשה וכל המשתתפים יכולים לראות את התוצאות בזמן אמת.

איך אפשר להוסיף עוד אפשרויות לתשובות בסקר בוואטסאפ?

כדי להוסיף עוד אפשרויות, פשוט לחץ על אייקון המבורגר שבצד של כל אפשרות וגרור אותה לתחתית הרשימה. ניתן לסדר את התשובות בסדר דחיסת הצבעה לפי המועדפים שלך.

האם הסקרים בוואטסאפ אנונימיים?

לא, סקרים בוואטסאפ אינם אנונימיים. גם מי שצרף את הסקר וגם משתמשים אחרים בקבוצה או בשיחה יכולים לראות את ההצבעות של המשתתפים. כל משתתף יכול לבחור יותר מאפשרות אחת ואין חובה להצביע רק פעם אחת.

האם אני יכול לערוך את התשובות בסקר בוואטסאפ?

במסגרת יצירת הסקר בוואטסאפ, רק מי שצרף את הסקר יכול לערוך את התשובות. משתתפים אחרים בקבוצה או בשיחה לא יכולים להוסיף או לשנות את האפשרויות בסקר.

אילו שימושים אפשריים יש לסקרים בוואטסאפ?

סקרים בוואטסאפ יכולים לשמש לקביעת מועד למפגש, לקביעת העדפות בהזמנת ארוחה, או כדי לקבל משוב מאנשים שזקוקים לעזרה בקבלת החלטות.

מהי הדרך הכי מעודכנת ליצירת סקרים בוואטסאפ?

על מנת ליצור סקרים בוואטסאפ בדרך המעודכנת ביותר, יש לוודא כי האפליקציה מעודכנת לגרסה האחרונה. בגרסה המעודכנת, ישנם מגוון אפשרויות ליצירת סקרים והתאמה אישית של התשובות.

אפשר ליצור סקרים בשיחה פרטית בוואטסאפ?

כן, אפשר ליצור סקרים בשיחה פרטית בוואטסאפ או בקבוצות. הסקרים יכולים לשמש לתקשורת פרטית או להחלטות בקבוצה.

האם ניתן לראות מי הצביע בסקר בוואטסאפ?

כן, בסקרים בוואטסאפ ניתן לראות את מי שהצביע ולאיזו אפשרות. תמונת הפרופיל של המשתתף מופיעה ליד התשובה שהוא בחר.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

מדריך מלא לשיווק בוואטסאפ – טיפים ותובנות

וואטסאפ עסקי: יתרונות וחסרונות לבעלי עסקים

איך רואים לייקים באינסטגרם

איך רואים הודעות שנמחקו באייפון

איך רואים היסטוריית שיחות באייפון

איך רואים הודעות שנמחקו בוואטסאפ באייפון

איך רואים מי צפה לי בטיקטוק

איך רואים מי מחובר באינסטגרם

איך רואים מי שיתף פוסט שלי בפייסבוק

איך רואים מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם

איך רואים קבצים מוסתרים בווינדוס 7

איך רואים קבוצות בטלגרם

איך רואים סטטוס בוואטסאפ

איך רואים קבוצות וואטסאפ

איך רואים לייב באינסטגרם

איך רואים מי צפה לי בסטורי באינסטגרם

איך רואים היסטוריה בטיקטוק

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר נתונים מאייפון לאייפון

איך להעביר תמונות מהטלפון למחשב

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר סרטון מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ לטלפון חדש

איך להעביר קבצים מאייפון למחשב

איך להעביר תמונות ממצלמת קנון למחשב

איך להעביר קובץ PDF לוורד

איך להעביר אפליקציות ממכשיר למכשיר

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב עם כבל

איך קונים מיינקראפט למחשב בישראל

מדריך לקנייה ושדרוג אחסון באייפון בקלות

קניית וי כחול באינסטגרם: המדריך המלא

איך עושים גלישה בסתר

איך עושים סרטון בהילוך מהיר

איך עושים גיבוי לוואטסאפ

איך עושים קו תחתון בוואטסאפ

איך עושים זום?

איך עושים קישור לביט

איך עושים קישור לזום

איך עושים צלצול לאייפון

איך עושים סרטון צילום מסך באייפון

איך עושים פוסט אנונימי בפייסבוק

איך עושים מצגת בטלפון

איך עושים גיבוי לווצאפ

איך עושים עקוב אחרי בנייד בקלות

מדריך: איך עושים צילום מסך בסמסונג בקלות