איך עושים טופס ירוק

איך עושים טופס ירוק

למדו איך לעשות טופס ירוק ביעילות ובפשטות. במדריך זה תמצאו את כל הכלים והטיפים שתצטרכו כדי לעצב, להכין ולהשתמש בטופס החיוני והחשוב הזה לעסק שלכם. נספק לכם את המידע המפורט על איך למלא טופס ירוק, איפה להוציא אותו, ומהם השלבים החשובים בתהליך ההוצאה שלו. הבנת השלבים תעזור לכם לזרוק מעלכם כל סוגי הסובלנות ולשלב בקלות את הטופס הירוק כחלק מתהליך קבלת רישיון הנהיגה.

נקודות מרכזיות:

 • מילוי הטופס הירוק יכול להיעשות בפשטות וביעילות
 • חנויות האופטיקה המורשות הן מקום בו ניתן להוציא את הטופס
 • אחריות המשרד לדפוס הטופס הירוק יכולה להיות שונה
 • בדיקה רפואית היא חלק מהמרכז המקומי
 • בהצלחה בהעברת מבחן התיאוריה!

מהו טופס ירוק ולמה צריך אותו?

טופס ירוק הוא טופס בקשה להתחלת תהליך הוצאת רישיון הנהיגה. הטופס הזה ילווה אתכם בכל שלב שתעברו בדרך לקבלת הרישיון ויתעדכן גם עם התוצאות של המבחנים שעברתם – התיאוריה והטסט. בנוסף, הטופס מכיל את כל הפרטים האישיים שלכם, תוכלו להוסיף תמונה אישית אליו ובאמצעותו גם לצרף את אישור הרפואי שלכם.

הטופס ירוק הוא חיוני כדי להתחיל ללמוד נהיגה ולקבל רישיון. הוא תקף למשך שלוש שנים מיום לקיחת הבדיקות הרפואיות והוא מהווה תנאי הכרחי בשבילכם להתחיל בתהליך זה. כלומר, לפני שתתאמנו לנהוג ותבצעו את מבחן הנהיגה הפרקטי, עליכם לקחת את הטופס הירוק ממשרד הרישוי.

נדרש למלא את הטופס עם הפרטים האישיים שלך

בטופס ירוק יש למלא את כל הפרטים האישיים שלך כמו שם מלא, תעודת זהות, כתובת מגורים ומספר טלפון. אם להם הם זיהוי מראשון במערכת הרשויות בישראל ויש מצב להם שיש ברשות המדינה גישה למידע המקושר כיוון שלשלמים תשלומים נעזרים במערכת ממשלתית.

תוצאה לשלב נוסף – בדיקת ראיה

לאחר שתמלאו את הטופס, שלב הוצאת הרשיון הבא הוא לקחת אישור רפואי על כך שאתם בריאים מספיק על מנת לנהוג. במהלך הבדיקה הרפואית מתבדקים הראיה, ויש לספר גם אם קיימת בעיה ידועה בראיה שלכם. תחמיאו לרופא שניתן לכם את האישור הרפואי הנדרש וכך אתם תוכלו לצאת לשלב הבא עם הטופס שממולא.

מדוע חשוב להכיר את הטופס הירוק?

ללא הטופס הירוק הממולא במידעים הנדרשים, לא יהיה לכם את הרשות לנהוג על פי החוק בישראל. מלבד זאת, הטופס הירוק ילווה אתכם ויתעדכן עם תוצאות המבחנים השונים שתעברו מכל שלב בתהליך. כמובן שכדי לשמור עליו ביד ולדעת מתי התוקף שלו מסתיים, יש לשמור עליו במקום מוקפד ובטוח.

איך להוציא טופס ירוק

כדי להוציא את הטופס הירוק, עלינו פשוט להגיע אל אחת מחנויות האופטיקה המורשות לכך ולהצטייד בתעודת זהות או דרכון. בחנות, יצלמו אתנו לתמונה שבעתיד תופיע על גבי הרישיון. אחרי מילוי הטופס ותשלום הדמייה, נקבל מיד את הטופס.

בחנויות האופטיקה ניתן גם לבצע את בדיקת הראיה הנדרשת. את הטופס נוכל להדפיס מראש או לבקש מהחנות לעשות זאת במקום. בכל מקום אחר, יש לבדוק איפה ניתן להדפיס את הטופס.

הוצאת טופס ירוק

שלבים להוצאת טופס ירוק איך לבצע
הגעה לחנות האופטיקה עם תעודת זהות או דרכון
ליצירת תמונה צילום בחנות
מילוי הטופס ותשלום הדמייה אישור ותשלום בחנות
הדפסת הטופס בחוזרת מהחנות

בעזרת הטופס הירוק המודפס, תוכלו להתחיל את תהליך קבלת רישיון הנהיגה בצורה חלקה ומהירה.

השלב הבא – בדיקה רפואית

לאחר מילוי הטופס, השלב הבא הוא לקחת אישור רפואי. עליכם לפנות אל רופא המשפחה או רופא אחר שמכיר את עברכם בשנים האחרונות. אם אתם חיילים, תקבלו את האישור מרופא צבאי. אם אתם נוטלים ריטלין באופן קבוע, עליכם לקבל אישור בכתב מרופא המשפחה. עם האישור הרפואי וכל הבדיקות הרפואיות הנדרשות, תוכלו לפנות למשרד הרישוי למענה סופי עם הטופס ירוק ולקבל אישור להתחיל ללמוד נהיגה.

Link to the image of the medical checkup form:

מבחן תיאוריה

לפני שתתחילו ללמוד נהיגה, עלינו לעבור את מבחן התיאוריה. המבחן התיאוריה הוא השלב הראשון בתהליך קבלת רישיון הנהיגה וחשוב לעבורו בהצלחה כדי להתקדם בתהליך בצורה חלקה ומהירה.

ניתן למצוא מגוון אתרים ללימוד תיאוריה כמו "עברתי", "למד", "דרך" ו"נוהג". אתרים אלה מספקים למעשה את כל החומר המלא שנדרש לשלב התיאוריה, וניתן ללמוד באמצעותם את כל המושגים, השלבים והכלים הנדרשים להליך קבלת הרשיון. באתרים אלה תמצאו תשובות לשאלות הנפוצות ודוגמאות של שאלות שעשויות לצפות במבחן.

אחת מהאפשרויות האחרות היא להירשם ולשלם על מבחן התיאוריה באתר של משרד התחבורה. במקרה זה תתבצע התקנה במרכזי הלימוד, תקבלו הוראות ותוכלו לבחון בחמישה שאלות מהמבחן התיאוריה שבאתר הרשמי. במידה ותעברו את המבחן בהצלחה, תוכלו להמשיך לשלב הבא בתהליך קבלת הרשיון – ללמוד נהיגה.

חשוב לזכור שאלו שמעבר להם כבר יש רשיון נהיגה יתקפו פטורים ממבחן התיאוריה של אופנוע, אך יידרשו למלא טופס ירוק מחדש.

מבחן תיאוריה

היתרונות של לעבור את מבחן התיאוריה: היתרונות של להירשם ולשלם באתר משרד התחבורה:
 • התקדמות בתהליך קבלת הרשיון בצורה חלקה
 • היכולת להתמודד עם המבחן הראשון בתהליך
 • התמודדות עם שלב מתחילה במסלול הקנייה של הרשיון
 • הוספת שלב נוסף לתהליך קבלת הרישיון
 • אפשרות ללמוד נושאים נוספים במהלך ההכנה למבחן
 • שלב התיאוריה מעשיר את ידע הנהג ומביא להכשרה יותר טובה

איפה להוציא טופס ירוק

ברחבי הארץ פזורות עמדות רבות של משרד הרישוי בהן ניתן להוציא טופס ירוק. העמדות ממוקמות בחנויות האופטיקה המורשות להוציא טופס ירוק. רשימת העמדות והחנויות המורשות ניתן למצוא באתר של משרד התחבורה:

http://rishuy.mot.gov.il/he/photo-station.

חשוב לזכור שעליכם להגיע באופן אישי ולא ניתן לשלוח מישהו במקומכם. במקום, יש להגיע עם תעודת זהות תקינה ובקריאה.

עיר כתובת טלפון
תל אביב רחוב הרצל 10 03-1234567
ירושלים שדרות יפו 20 02-9876543
חיפה רחוב הנשיא 5 04-5555555

המדריך המלא להוצאת טופס ירוק

חיברנו עבורכם מדריך מלא הכולל את כל המידע על טופס ירוק – מה זה, למה צריך, איך מוציאים, כמה עולה ועוד. במדריך תמצאו את כל התשובות לשאלות הנפוצות הקשורות להוצאת טופס ירוק. המדריך מלא במידע מופשט ומפורט שיסייע לכם להתמצא בתהליך מבוך זה בקלות ובוודאות.

במדריך שלנו תמצאו את כל הפרטים שצריך לדעת לגבי ההוצאה של טופס ירוק. נפרט היכן וכיצד ניתן להוציא אותו, אנגליתות אותו צריך לחזור, כמה זמן הוא תקף ומהם הדמיות הפרתכיים שקיימות במהלך הצאתו.

במדריך תמצא גם את המידע החשוב על שאר התהליכים שצריך לעבור כדי לקבל רישיון נהיגה – הבדיקה הרפואית, המבחן המעשי ועוד.

תהליך הוצאת טופס ירוק

שלב תיאור
1 הוצאת טופס ירוק
2 בדיקה רפואית
3 מבחן תיאוריה
4 לימוד נהיגה

עם המדריך המלא שלנו, תוכלו להתמצא בקלות ובוודאות בתהליך המורכב של הוצאת טופס ירוק. אל תתביישו לשאול שאלות ולבקש עזרה מהמומחים בעת הסדרת הטפסים והתצורה הנכונים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם ולספק את המידע המלא והמעודכן ביותר בנושא.

טופס ירוק – מעולה ללמוד לנהוג

זמן טוב ללמוד לנהוג! עם הטופס הירוק ביד, זה הזמן להצטייד במרכז המקצועי שיתמוך בכם בתהליך הלימוד לנהיגה. במרכז הלימוד המוביל תוכלו לרכוש קורסי נהיגה מקצועיים מהמורים המיומנים והמיוחדים ביותר. תקבלו יחס אישי וליווי מקצועי מהם בכל שלב של דרככם לרישיון הנהיגה. הצטרפו למורים המובילים ותמונעו סובלנות או כל התקלות האחרות שעשויות להיות בדרככם לרישיון.

מאמרים להמשך קריאה

הטפסים שכל נהג חייב להכיר מהווים חלק חשוב בתהליך הוצאת הרישיון, ולכן חשוב להתעדכן בנושא. במאמרים המומלצים שהם באתרנו, תמצאו מידע עשיר ושימושי שיעזור לך להעמיק ולהתעדכן בנושא הטופס הירוק. המאמרים מספקים הסברים מפורטים ומפורטים על הטופסים השונים שנדרשים בכל שלב מתי שאתה צריך למלא ולהגיש אותם בתהליך קבלת רישיון הנהיגה.

הטפסים האלה הם חלק בלתי נפרד מתהליך הוצאת הרישיון, ולכן כל נהג חייב לדעת מהם וכיצד הם עוזרים לו. באמצעות המאמרים שאנחנו ממליצים תוכל לקבל מידע מקיף וטוב שיסייע לך להבין את תהליך ההוצאה והנפיקה של הטופסים השונים ואת הדרישות של כל שלב. למה לשלם כסף למשהו שאני יכול לעשות בצורה סטנדרטית? תשמע, אנחנו ממליצים לקרוא את המאמרים ולהתעדכן, כי למה לא להיות מוכן להתמודד עם האתגרים מראש?

כדי להישמע טוב ואכפתי, שמר את המאמרים המומלצים במועדפים שלך ותוכל להתייעץ בנוסף כשקיימת צורך. אנחנו זה שממליצים לך על המאמרים האלו כדי להתעדכן ולהישאר בקשר עם כל מה שקשור להוצאת טופס ירוק ותהליך קבלת רישיון הנהיגה.

FAQ

Q: איך עושים טופס ירוק?

A: כדי לעשות טופס ירוק, עליכם להגיע אל אחת מחנויות האופטיקה המורשות ולהצטייד בתעודת זהות או דרכון. בחנות, יצלמו אותכם לתמונה שבעתיד תופיע על גבי הרישיון. אחרי מילוי הטופס ותשלום הדמייה, תקבלו מיד את הטופס. בחנמות האופטיקה ניתן גם לבצע את בדיקת הראייה הנדרשת. את הטופס תוכלו להדפיס מראש או לבקש מהחנות לעשות זאת במקום. בכל מקום אחר, יש לבדוק איפה ניתן להדפיס את הטופס.

Q: מהו טופס ירוק ולמה צריך אותו?

A: טופס ירוק הוא טופס בקשה להתחלת תהליך הוצאת רישיון הנהיגה. הטופס מכיל את כל הפרטים האישיים שלכם, תמונה, אישור רפואי ותוצאות המבחנים שעברתם – תיאוריה וטסט. הטופס תקף למשך שלוש שנים מיום הבדיקות הרפואיות, והוא התנאי הנדרש בשבילכם להתחיל ללמוד נהיגה ולקבל רישיון.

Q: איך להוציא טופס ירוק?

A: כדי להוציא טופס ירוק, עליכם להגיע לאחת מחנויות האופטיקה המורשות ולמלא את הטופס. יש לשלם דמי טיפוח, ואז תקבלו את הטופס. אם תרצו, גם תוכלו להדפיס את הטופס מראש או לבקש מהחנות לעשות זאת במקום.

Q: השלב הבא – בדיקה רפואית

A: השלב הבא בתהליך הוצאת רישיון הנהיגה הוא לקחת אישור רפואי. עליכם לפנות אל רופא המשפחה או רופא אחר שמכיר את עברכם בשנים האחרונות. אם אתם חיילים, תקבלו את האישור מרופא צבאי. אם אתם נוטלים ריטלין באופן קבוע, עליכם לקבל אישור בכתב מהרופא.

Q: מבחן תיאוריה

A: לפני שתתחילו ללמוד נהיגה, עליכם לעבור את מבחן התיאוריה. ניתן ללמוד ממגוון אתרי הלימוד לתיאוריה, כמו "עברתי", "למד", "דרך" ו"נוהג". ניתן גם לשלם על מבחן התאוריה באתר של משרד התחבורה. בעלי רישיון נהיגה יתקפו פטורים ממבחן התאוריה האופנוע, אך יידרשו למלא טופס ירוק מחדש.

Q: איפה להוציא טופס ירוק?

A: ברחבי הארץ פזורות עמדות רבות של משרד הרישוי בהן ניתן להוציא טופס ירוק. העמדות ממוקמות בחנויות האופטיקה המורשות להוציא טופס ירוק. רשימת העמדות והחנויות המורשות ניתן למצוא באתר של משרד התחבורה.

Q: המדריך המלא להוצאת טופס ירוק

A: חיברנו עבורכם מדריך מלא הכולל את כל המידע על טופס ירוק – מה זה, למה צריך, איך למלא, כמה עולה ועוד. במדריך תמצאו את כל התשובות לשאלות הנפוצות הקשורות להוצאת טופס ירוק. המדריך מלא במידע מופשט ומפורט שיסייע לכם להתמצא בתהליך בקלות ובוודאות.

Q: טופס ירוק – מעולה ללמוד לנהוג

A: עם הטופס הירוק ביד, זה הזמן להצטייד במרכז המקצועי שיתמוך בכם בתהליך הלימוד לנהיגה. במרכז הלימוד המוביל תוכלו לרכוש קורסי נהיגה מקצועיים מהמורים המיומנים והמיוחדים ביותר. תקבלו יחס אישי וליווי מקצועי מהם בכל שלב של דרככם לרישיון הנהיגה.

Q: מאמרים להמשך קריאה

A: להמשך קריאה ולשאלות נוספות בנושא טופס ירוק, ניתן לקרוא את המאמרים במידע מקושר.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

איך מפעילים קורקינט חשמלי בתל אביב

איך מפעילים קורקינט חשמלי

איך מפעילים עכבר אלחוטי

איך מפעילים יונקרס

איך מפעילים דפיברילטור

איך להפעיל תנור

איך להפעיל שעון שבת

איך להפעיל שעון חכם

איך להפעיל שלט של יס

איך להפעיל שלט של הוט

איך להפעיל רחפן

איך להפעיל קורקינט חשמלי

איך להפעיל קובץ iso

איך להפעיל פנקס שיקים בנק הפועלים

איך להפעיל פלאש באייפון

איך להפעיל פלאש

איך להפעיל סים של פרטנר

איך להפעיל סים של פלאפון

איך להפעיל סים סלקום

איך להפעיל סים 019

איך להפעיל סים

איך להפעיל סטרימר בלי שלט

איך להפעיל נקודה חמה באייפון

איך להפעיל נדידת נתונים

איך להפעיל מקרן

איך להפעיל מצלמה במחשב נייד

איך להפעיל מכונת נספרסו

איך להפעיל מיקום באייפון

איך להפעיל מייבש

איך להפעיל מחדש אייפון

איך להפעיל מזגן על חום

איך להפעיל מזגן בלי שלט

איך להפעיל מדיח

איך להפעיל כרטיס פפר

איך להפעיל כרטיס ישראכרט

איך להפעיל כרטיס אשראי לאומי

איך להפעיל כרטיס אשראי דיסקונט

איך להפעיל כרטיס אשראי

איך להפעיל כיריים חשמליות

איך להפעיל יוטיוב ברקע

איך להפעיל טיימר לדוד

איך להפעיל חימום באוטו

איך להפעיל חבילת גלישה בחול רמי לוי

איך להפעיל חבילת גלישה בחול פרטנר

איך להפעיל חבילת גלישה בחול סלקום

איך להפעיל חבילת גלישה בחול הוט

איך להפעיל חבילת גלישה בחול אייפון

איך להפעיל זום

איך להפעיל וואטסאפ במחשב

איך להפעיל וואטסאפ בלי סים