איך עושים זום?

איך עושים זום

Zoom הוא שירות המאפשר פגישות וידאו מרחוק והוא השירות הפופולרי ביותר בתחום זה. רוב הקהל משתמש בזום עבור פגישות עסקיות, אך השימוש בו גם מתנהל בצורה רחבה בקרב משתמשים פרטיים לצורכי חינוך, שיעורי לימוד, פגישות משפחתיות ועוד.

נתחיל עם ההתקנה וההרשמה לזום.

נקודות מרכזיות:

 • Zoom הוא השירות הפופולרי ביותר לפגישות וידאו מרחוק.
 • השימוש בזום רחב בקרב משתמשים פרטיים ועסקיים.
 • התקנה והרשמה לזום הן השלבים הראשונים.
 • Zoom מציע פונקציות מגוונות לשיפור חווית הפגישות.
 • תקשורת מרחוק נהיה חשובה יותר והזמן הוא השלב הקרוב יותר להשתמש בזום.

התקנת זום (ZOOM) צעד אחר צעד

התקנת זום פשוטה ופעולתה נעשית בכמה צעדים פשוטים. עליכם להיכנס לאתר Zoom.us וללחוץ על הקישור המתאים להורדת התוכנה. יש לבחור בגירסה המתאימה למערכת ההפעלה שבה אתם משתמשים. לאחר מכן, להתקין את התוכנה ולהתחיל בתהליך ההרשמה לחשבון Zoom שלכם. יש גם אפשרות להיכנס לזום ולהשתתף בפגישות כאורח, ללא הרשמה מראש. התהליך פשוט ותמיד ניתן לקבל הדרכה עדכנית מהאתר הרשמי של Zoom.

הוראות זום:

 1. גשו לאתר Zoom.us.
 2. לחצו על הקישור המתאים להורדת התוכנה.
 3. בחרו את הגירסה המתאימה למערכת ההפעלה שלכם.
 4. התקינו את התוכנה במחשב שלכם.
 5. היכנסו לתוכנת הזום והתחילו את התהליך ההרשמה לחשבון שלכם.
 6. בחרו מהאפשרויות הנתונות והשלימו את תהליך ההרשמה.

התחברות לזום (ZOOM)

להתחבר לשיחת זום ניתן להשתמש במספר דרכים. ניתן להשתמש בלינק המיוחד לפגישה שנשלח אליכם בהזמנה, או להכנס לתוכנת הזום ולהיכנס לפגישה על ידי הכנסת מספר ה-Meeting ID שנשלח אליכם. תהליך הצטרפות לשיחה פשוט ומהיר, וייתכן שתצטרכו להפעיל את המיקרופון והמצלמה שלכם, תלוי בהגדרות תצורת הקונפרנס.

פונקציות בזום (ZOOM)

מחברות ופועלות זום כוללת מגוון פונקציות שיכולות לשפר ולהעשיר את החוויה במהלך פגישות וידאו. הבחירה בפונקציות המתאימות לשימוש תלויה בצורכים ספציפיים ובתפקיד הפגישה. במאמר זה, נציג טיפים ודרכים שבאמצעותם ניתן למקסם את השימוש בפונקציות המצוינות בזום.

1. שיתוף מסך

הפונקציה לשיתוף מסך מאפשרת למשתמשים להציג מידע, מצגות, תמונות וסרטונים במהלך הפגישה הווידאו. דרך פשוטה לשתף מסך בזום היא על ידי לחיצה על האייקון המתאים שמופיע בפגישה. האייקון יפתח חלון שבו ניתן לבחור את אפשרות השיתוף הרצויה, כגון שיתוף כל המסך, חלון תוכנה ספציפי או חתימה מקומית על המסך. השיתוף יאפשר למשתתפים האחרים לראות את המידע בזמן אמת ולתת משוב מידי על ידי הערות או שאלות.

2. שליטה מרחוק

הפונקציה לשליטה מרחוק מאפשרת למשתמשי זום לשלוט בתהליכים במהלך הפגישות וידאו. כך, ניתן להשתמש באפשרות הזו להצגת מצגות, ניווט בין דפים, צילום מסך לצורך שמירה על רעיונות והערות ועוד. השליטה מתבצעת במסגרת יכולות התגובה השונות בתכנת זום וניתן להתאים אותם על פי הצורך והטכניקות המצויות.

3. הקלטת השיחה

פונקציית ההקלטה היא אחת הפונקציות השימושיות בזום, שכן היא מאפשרת למשתמשים לשמור את השיחה ולעבור עליה בהמשך. בנוסף, ניתן לשתף את ההקלטה עם משתתפים אחרים או לשמוע בה מאוחר יותר. על מנת להשתמש בפונקציה זו, יש ללחוץ על האייקון המיועד להקלטות, שמופיע בתחילת הפגישה. לאחר מכן, יש לעקוב אחרי ההסברים ולבחור במיקום ושם לשמירת הקובץ.

4. שימוש בתמונת פרופיל אישית

בזמן פגישות הווידאו בזום, ניתן להשתמש בתמונת פרופיל אישית שתייצג אתכם בפגישה. אפשרות זו מאפשרת למשתתפים לזהות אתכם ולהגיע להכרות טובה יותר כאשר הם יוצגו לפי פרטי זיהוי של המסך האישי שלכם. בחירת התמונה האישית מתבצעת בעת ההרשמה לזום או מתאפשרת בהגדרות האישיות במערכת.

5. אפשרות לסינון רעשים רקע

בזמן שיחות וידאו בזום, ניתן להשתמש בפונקציית הסינון שידוך של הרעשים הקיימים ברקע. הפונקציה מסננת רעשים שלא קשורים במקורים של השיחה, כגון ילדים שמנגנים ברקע או רעשי תנודות לתוך השיחה. בפועל, הפונקציה משפרת את האיכות השמעתית ומספקת חווית שיחה מרובה היבטים יותר איכותית ונעימה.

6. יצירת חדר ישראלי

הפונקציה ליצירת חדר ישראלי מתאימה במיוחד להגדרות של פגישות ארציות ותקשורת בין משתמשים בישראל. ביצירת אותו החדר, ניתן להגדיר מראש את הפרמטרים הארציים והשפתיים המתאימים, כך שהפגישה עצמה וכל התהליכים יתקיימו בנוחות מקסימלית ושפה המבוטאת יהיה עברית.

כל הפונקציות האלו ועוד, מקנות לשיחות הווידאו בזום יתרון מול חזרה של שיחות מאודפות ויוצרות חוויה משופרת ויזואלית יותר. בביצוע טוב של השיחות והשימוש בפונקציות המסבירות, תוכלו ליהנות מחווית פגישה וידאו המתקדמת ומותאמת אישית.

כיצד לשתף מסך בזום?

כדי לשתף את המסך בזום, יש ללחוץ על האייקון של שיתוף המסך בזמן הפגישה. בכך תפתחו חלונית עם אפשרויות שיתוף שונות, כמו שיתוף כל המסך שלכם, שיתוף של חלון תוכנה מסוים או שיתוף של חלק מהמסך. השתפות המסך תאפשר למשתתפים אחרים בפגישה לראות את התוכן שמוצג על המסך שלכם בזמן אמת.

שיתוף מסך זום

 1. לחצו על האייקון של שיתוף המסך
 2. בחרו באפשרות השיתוף שחפצים לבצע
 3. השתף את התוכן במסגרת הפגישה

במהלך השיחה, תוכלו לשנות את אזור השיתוף ולעדכן אותו כרצונכם. המסך שתשתפו יוצג בצורה ברורה ומובנת לשאר המשתתפים, מה שיאפשר לכולם לראות ולעקוב אחרי התוכן שאתם מציגים בזמן אמת.

השימוש בפונקציית שיתוף המסך של זום מאפשר לכם לעזור לאנשים אחרים לראות את המדובר שלכם, להצגת מצגות, קבצים, תוכנות ועוד. כך, ניתן לשתף מידע חשוב עם הקהל ולעבוד במקביל במהלך הפגישה.

תועלות שיתוף מסך בזום שתף את השולחן הווירטואלי שלך
מציאותיות מוגברת במהלך הפגישה הצג את התוכן שלך בזמן אמת
שיתוף ועריכה קבצים במקביל הענק גישה למידע ישירות לשאר המשתתפים

כיצד להפסיק את שיתוף המסך בזום?

להפסיק את שיתוף המסך בזום, יש ללחוץ על האייקון הכחול "Stop Share" שבתחתית החלון. בעזרת הלחיצה על הכפתור הזה תסיים את פעולת שיתוף המסך, והתוכן שכיתבת או מציג יופסק מתצוגה לשאר המשתתפים בפגישה.

להפסיק את שיתוף המסך בזום, יש ללחוץ על האייקון הכחול "Stop Share" שבתחתית החלון. בעזרת הלחיצה על הכפתור הזה תסיים את פעולת שיתוף המסך, והתוכן שכיתבת או מציג יופסק מתצוגה לשאר המשתתפים בפגישה.

הזמן חברים לזום

כדי להזמין חברים לפגישת זום, יש ללחוץ על הכפתור "Invite" שנמצא בתחתית התוכנה או האפליקציה. תוכלו לשתף את קישור ההזמנה לחברים דרך המייל, ווטסאפ, הודעת טקסט או כל אמצעי אחר. כל מי שיקליק על הקישור יכול להצטרף לפגישה הווידאו בזום שלכם.

תפקיד הזום בתקשורת מרחוק

Zoom הפך להיות כלי תקשורת מרחוק חשוב ביותר במהלך תקופת הקורונה, שבה התקשרות מרחוק הפכה לחיונית. הוא מאפשר פגישות וידאו מרחוק עם מספר משתתפים, והוא נתמך במגוון רחב של פלטפורמות. ככל שברחבי העולם גדלה הצורך בתקשורת מרחוק, כך צמח גם השימוש בזום.

זום תקשורת מרחוק

יתרון תיאור
נוחות וקלות בתפעול השירות Zoom מציע ממשק נוח וידידותי המאפשר שימוש קל ופשוט למשתמשים מתחילים ולא מתחילים כאחד.
פונקציות מתקדמות התוכנה כוללת מגוון רחב של פונקציות המשפרות את החוויה של המשתמשים כמו שיתוף מסך, הקלטת השיחה ועוד.
יכולת לשלוט בפגישות מרחוק Zoom מאפשר למנהלי הפגישות לשלוט בתהליך הפגישה ולתת הרשאות מותאמות לכל משתתף בפרט.
יכולת להתחבר ממגוון מכשירים ופלטפורמות ניתן להשתמש בזום מכל מכשיר חכם או מחשב, והוא נתמך על גבי מערכות הפעלה שונות כגון ווינדוס, iOS ואנדרואיד.
סינון רעשי רקע Zoom מציע אפשרות לסינון רעשים ברקע, כך שהשמע בפגישות יהיה נקי וברור למראה ולשמיעה.

יתרונות השימוש בזום

השימוש בזום מציע מגוון יתרונות חשובים אשר מקנים למשתמשיו חוויה מעולה ויכולת לתקשר ולעבוד מרחוק בצורה יעילה. הנה כמה מהיתרונות העיקריים של השימוש בזום:

 • נוחות וקלות בתפעול השירות: זום הוא ממשק משתמש ידידותי וקל לתפעול, המאפשר לכם להתמקד בתכני הפגישה מבלי להתמודד עם בעיות טכניות וקשיים מיותרים.
 • יכולת לשתף מסך ולשלוט מרחוק: בזום תוכלו לשתף את מסך המחשב שלכם עם המשתתפים האחרים בפגישה, וגם לתת שליטה מרחוק למשתתף מסוים על מסך המחשב שלכם. זה מאפשר שיתוף מידע, הדגמת פעולות ותוכן בצורה מוחלטת ומקסימלית.
 • יכולת להתחבר ממגוון מכשירים ופלטפורמות: זום זמין להורדה ולשימוש על מגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות. זה אומר שתוכלו להתחבר לפגישות מרחוק בזום מהטלפון הנייד, המחשב האישי או הטאבלט שלכם, בכל מקום ובכל זמן.
 • סינון רעשי רקע: זום מספק יכולת סינון רעשי רקע שמאפשרת לשמוע בצורה ברורה את השיחה גם במקומות רועשים. הוא מפחית את הסיכוי להפרעות מקולות חיצוניים ומתאים היטב לפגישות מרחוק בסביבות רועשות.
 • שליטה בהפעלת הוידאו והשמע: בזום תוכלו להשתמש בפונקציות שמאפשרות לכם לשלוט בהפעלת הוידאו והשמע שלכם במהלך הפגישה. תוכלו לכבות או להדליק את הוידאו והשמע שלכם בקלות ולכוון אותם לפי הצורך והרצון שלכם.

טבלת יתרונות זום:

יתרון תיאור
נוחות וקלות בתפעול השירות התקנה ושימוש פשוטים, ממשק משתמש ידידותי
יכולת לשתף מסך ולשלוט מרחוק העברת מסך מחשב ושליטה מרחוק על מסך המחשב
יכולת להתחבר ממגוון מכשירים ופלטפורמות זמינות על מגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות
סינון רעשי רקע יכולת לשמוע בצורה ברורה את השיחה בסביבות רועשות
שליטה בהפעלת הוידאו והשמע שליטה על הפעלת וכיבוי הוידאו והשמע

תוכן הדפס ומציאות השנה בשימוש בזום (Zoom)

בזום יש לכם את האפשרות להדפיס את התוכן שלכם על רקע לבחירתכם. כלומר, אתם יכולים להשתמש בתמונות או סרטונים ולשים אותם ברקע של הווידאו בזמן שיחות הווידאו. מה שזה אומר, שאתם יכולים ליישם את הרעיונות שלכם וליצור חוויה ייחודית שתתמוך בתוכן שאתם משתפים. התמונות והסרטונים שתבחרו יכולים להיות כלשהם – פוסטרים, גרפיקות, באקגראונדים או כל דבר אחר שאתם חושבים שמתאימים לסוג השיחה או התוכן שאתם מציגים.

מעבר לתוכן הדפס, תוכלו גם להוסיף תמונת פרופיל אישית בזמן אמת שתוצג לשאר המשתתפים בשיחה. זה יכול לתת זהות אישית ולעזור לשאר המשתתפים לזהות אותכם בצורה יחודית. תוכלו לשים תמונת פרופיל שלכם, או תמונה מותאמת אישית לצורך השיחה שלכם. בחירת תמונת פרופיל אישית מסייעת ליצירת חוויה אינטימית וחברתית יותר במהלך הפגישה ומתרגשת את תהליך התקשורת מרחוק.

בזום יש לכם האפשרות לבחור רקע ותמונת פרופיל שמתאימים לסגנון, לתוכן, או לאירוע שאתם מקיימים. אלו האפשרויות שעוזרות להפוך את השיחה שלכם לייחודית ומעניינת, ומוסיפות לה רמת אישיות ושיקולים אישיים.

שאלות נפוצות

Q: איך עושים זום?

A: יש להיכנס לאתר Zoom.us וללחוץ על הקישור המתאים להורדת התוכנה. לאחר מכן, להתקין את התוכנה ולהתחיל בתהליך ההרשמה לחשבון Zoom.

Q: התקנת זום – כיצד להתקין זום?

A: עליכם להיכנס לאתר Zoom.us וללחוץ על הקישור המתאים להורדת התוכנה. יש לבחור בגירסה המתאימה למערכת ההפעלה שבה אתם משתמשים. לאחר מכן, להתקין את התוכנה ולהתחיל בתהליך ההרשמה לחשבון Zoom שלכם.

Q: התחברות לזום – כיצד להתחבר לזום?

A: ניתן להשתמש בלינק המיוחד לפגישה שנשלח אליכם בהזמנה, או להכנס לתוכנת הזום ולהיכנס לפגישה על ידי הכנסת מספר ה-Meeting ID שנשלח אליכם.

Q: פונקציות בזום – אילו פונקציות יש בזום?

A: פונקציות הזום כוללות שיתוף מסך, שליטה מרחוק, הקלטת השיחה, שימוש בתמונת פרופיל אישית, אפשרות לסינון רעשים רקע, יצירת חדר ישראלי ועוד.

Q: כיצד לשתף מסך בזום?

A: לחצו על האייקון של שיתוף המסך בזמן הפגישה ותבחרו באפשרות הרצויה: שיתוף כל המסך, שיתוף חלון תוכנה מסוים או שיתוף חלק מהמסך.

Q: כיצד להפסיק את שיתוף המסך בזום?

A: יש ללחוץ על האייקון הכחול "Stop Share" שבתחתית החלון.

Q: הזמן חברים לזום – כיצד להזמין חברים לפגישת זום?

A: יש ללחוץ על הכפתור "Invite" שנמצא בתחתית התוכנה או האפליקציה ולשתף את קישור ההזמנה דרך המייל, WhatsApp, הודעת טקסט ועוד.

Q: תפקיד הזום בתקשורת מרחוק – מה התפקיד של הזום בתקשורת מרחוק?

A: הזום הפך להיות כלי תקשורת מרחוק חשוב ביותר במהלך תקופת הקורונה, שבה התקשרות מרחוק הפכה לחיונית. הזום מספק פגישות וידאו מרחוק עם מספר משתתפים והוא נתמך במגוון רחב של פלטפורמות.

Q: יתרונות השימוש בזום – מהם היתרונות של השימוש בזום?

A: יתרונות השימוש בזום כוללים נוחות וקלות בתפעול השירות, יכולת לשתף מסך ולשלוט מרחוק, יכולת להתחבר ממגוון מכשירים ופלטפורמות ועוד. יתרונות אלו עוזרים למשתמשים לקיים תקשורת מרחוק יעילה ומועילה.

Q: תוכן הדפס ומציאות השנה בשימוש בזום (Zoom) – כיצד ניתן להדפיס תוכן בזום?

A: ניתן להדפיס את התוכן שלכם על רקע שלבחירתכם ולהוסיף תמונת פרופיל אישית שתוצג לשאר המשתתפים בשיחה.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

מדריך מלא לשיווק בוואטסאפ – טיפים ותובנות

וואטסאפ עסקי: יתרונות וחסרונות לבעלי עסקים

איך רואים לייקים באינסטגרם

איך רואים הודעות שנמחקו באייפון

איך רואים היסטוריית שיחות באייפון

איך רואים הודעות שנמחקו בוואטסאפ באייפון

איך רואים מי צפה לי בטיקטוק

איך רואים מי מחובר באינסטגרם

איך רואים מי שיתף פוסט שלי בפייסבוק

איך רואים מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם

איך רואים קבצים מוסתרים בווינדוס 7

איך רואים קבוצות בטלגרם

איך רואים סטטוס בוואטסאפ

איך רואים קבוצות וואטסאפ

איך רואים לייב באינסטגרם

איך רואים מי צפה לי בסטורי באינסטגרם

איך רואים היסטוריה בטיקטוק

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר נתונים מאייפון לאייפון

איך להעביר תמונות מהטלפון למחשב

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר סרטון מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ לטלפון חדש

איך להעביר קבצים מאייפון למחשב

איך להעביר תמונות ממצלמת קנון למחשב

איך להעביר קובץ PDF לוורד

איך להעביר אפליקציות ממכשיר למכשיר

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב עם כבל

איך קונים מיינקראפט למחשב בישראל

מדריך לקנייה ושדרוג אחסון באייפון בקלות

קניית וי כחול באינסטגרם: המדריך המלא

איך עושים גלישה בסתר

איך עושים סרטון בהילוך מהיר

איך עושים גיבוי לוואטסאפ

איך עושים קו תחתון בוואטסאפ

איך עושים קישור לביט

איך עושים קישור לזום

איך עושים צלצול לאייפון

איך עושים סרטון צילום מסך באייפון

איך עושים פוסט אנונימי בפייסבוק

איך עושים מצגת בטלפון

איך עושים גיבוי לווצאפ

איך עושים עקוב אחרי בנייד בקלות

מדריך: איך עושים צילום מסך בסמסונג בקלות

מדריך מהיר: איך עושים תוכן עניינים בוורד