איך לנקות מיקרוגל

איך לנקות מיקרוגל

ניקוי מיקרוגל הוא משימה שלעיתים קשה לביצוע, אך עם טיפים ושיטות טבעיות בלבד ניתן להפוך את המשימה לקלה ויעילה. במאמץ לספק טיפים מוצלחים לניקוי מיקרוגל, מצאנו שישנן שלוש שיטות טבעיות שיכולות להיות שימושיות ויעילות: שיטת הלימון, שיטת החומץ, ושיטת הקפה הטחון. כל אחת מהשיטות משתמשת בחומרים טבעיים ופשוטים הקיימים בכל בית ויכולים להניח היקף ניקוי מוצלח למיקרוגל שלך. עם הטיפים והשיטות המתוארים במאמר זה, תוכל לשמור על המיקרוגל שלך נקי ומבריק לאורך זמן.

נקודות מרכזיות:

 • ניקוי מיקרוגל בעזרת שיטות טבעיות הוא אפשרות יעילה ונוחה לשמירה על נקיון המיקרוגל.
 • שיטת הלימון, החומץ והקפה הטחון הן שלוש שיטות טבעיות שיש לנסות עבור ניקוי מיקרוגל.
 • תחזוקת מתן קטן ותדיר יכול לסייע בשמירה על מיקרוגל נקי לאורך זמן.
 • שימוש במגבת רטובה וחמה הוא הדרך הפשוטה והיעילה ביותר לניקוי המיקרוגל.
 • אין צורך בשימוש בחומרים כימיים ומזיקים כדי לנקות את המיקרוגל בצורה יעילה ובטוחה.

ניקוי המיקרוגל בשיטת הלימון

הלימון הוא חומר טבעי מועיל ויעיל לניקוי מיקרוגל. שיטת הלימון פשוטה ופועלת באופן מופקע. לצורך השיטה, נכין קערה חסינת אש וממלאים אותה במים פושרים. לאחר מכן, מספיק לסחוט מיץ מחצי לימון ולהוסיף אותו לקערה יחד עם שני חצאי לימון. אנו מחממים את המיקרוגל יחד עם הקערה והלימון במשך כ-5 דקות. המים והלימון יוצרים אדים שנצמדים ללכלוך במיקרוגל ומסייעים בפריקתו ובהסרתו בצורה יעילה.

לניתוח יותר מדויק של שיטת הלימון לניקוי מיקרוגל, נבנה טבלה המתחילה בשורה ראשונה שמציגה את החומרים והשלבים הדרושים לביצוע השיטה:

חומרים שלבים
מים פושרים ממלאים את הקערה במים פושרים
חצי לימון סוחטים מעט מיץ מחצי לימון ומוסיפים אותו לקערה יחד עם שני חצאי לימון
מחממים את המיקרוגל למשך כ-5 דקות

אז כשתרצה לנקות את המיקרוגל שלך, נסה את השיטה הפשוטה והיעילה של שתי חצאי לימון ומים בכלי חסין לחום. בשימוש במטלית לחה ניתן לנגב את המיקרוגל ולהבטיח ניקיון מעולה.

ניקוי המיקרוגל בשיטת החומץ

שיטת החומץ היא עוד אופציה טבעית ויעילה לניקוי מיקרוגל. על מנת לנקות את המיקרוגל בשיטת החומץ, יש להכין תמיל שתי כוסות מים וכף אחת של חומץ לבן. יש להפעיל את המיקרוגל למשך 5 דקות על פעולה גבוהה ולתת למים לרתוח. אחרי צפייה קצרה יש לפתוח את הדלת ולנגב את דפנות המיקרוגל באמצעות מטלית לחה. שיטת החומץ במיקרוגל מאוד יעילה בהסרת כתמים וזוהמה, וכמו השיטה הקודמת, משתמשת בחומרים פשוטים שלמעלה.

ניקוי מיקרוגל בשיטת החומץ

טבלה: תהליך ניקוי המיקרוגל בשיטת החומץ

שלב אופן הביצוע
שלב ראשון מדידת שתי כוסות מים וכף אחת של חומץ לבן
שלב שני הפעלת המיקרוגל למשך 5 דקות על פעולה גבוהה
שלב שלישי פתיחת הדלת וניגוב דפנות המיקרוגל באמצעות מטלית לחה

ניקוי המיקרוגל בשיטת הקפה הטחון

שיטת הקפה הטחון היא אופציה נוספת בעבור ניקוי וריחות מתקן שנקשו במיקרוגל. אם רוצים לרענן את המיקרוגל ולנטרל ריחות רעים, אפשר להשתמש בכוס קפה טחון. יש להניח כוס קפה טחון במיקרוגל ולהפעיל אותו בזמן שלא משתמשים בו. הקפה הטחון יעזור לנידוף ריחות רעים ולשמירה על ריח רענן ונעים במיקרוגל.

שיטת הקפה הטחון היא אופציה נוספת ויחודית לניקוי המיקרוגל שלכם. הריחות הרעים שנכנסים למיקרוגל בעקבות השימוש התפשטו בכל הפעולות הבאות. מהם תסריטים שונים, כמו חימום בשניות מזווית מסוימת, רמת הולך, ושימור. יתרון מרכזי של שיטת הקפה הטחון הוא שהקפה מספק ריח נעים שעולה לאוויר ומנטרל ריחות שלא נעימים.

יתרונות חסרונות
טיהור מיקרוגל מריחות רעים לא מספק שטח ניקיון מלא
רענון ריח המיקרוגל לא מתאים לכל סוגי המערכת
מלוטש ונוסך על הסביבה לא מתאים למיקרוגלים עם מראה צפוני שקוף

בנוסף, השיטה של הקפה הטחון יחודית כי קל למצוא ולחסוך בזמן ושימורי בריאות שמדובר בכוס קפה טחון הניתנת לשימוש בכמה מקומות בהם אפשר להשתמש בקפה מטען אחד – בראש וראשונים המתאימים לשימוש במיקרוגל (ראווה 2-3 משקולות). הקפה מתשתן במיקרוגל שלך ופותר את הבעיות שצפויות בתהליך הקודם, תוך כדי את הבעיות הקיימות של מידי השטח הפנימי (עם מיד נפלא) שמעניקות לנו את התוצרים ישירות בתהליך התיאום.

על מנת להפעיל את הקפה במיקרוגל ומערכת הניקוי שלנו משתמשים בצורה יעילה לכל צורך הניקוי. נכון לכתיבת מאמר זה ניתן בלימוניות, שיטת החומץ, ושיטת הקפה הטחון, שלושת השיטות מספקות תוצאות יעילות ודואליות לניקוי המיקרוגל שלכם. בשיטה הקיימת של הקפה הטחון טיהור המיקרוגל פשטות רק בשאיפה לפך תחת מים חמים ולשילוב של כוס ייחודית לכל לרוח ולתזונה קרב ולכן פרומית.

שימוש בכוס קפה טחון היא אופציה נוספת לניקוי המיקרוגל שלכם. על מנת לנקות את המיקרוגל בקפה הטחון, מניחים כוס קפה טחון במיקרוגל ומפעילים אותו על פי צורך. הקפה הטחון יעזור לניטור ריחות רעים וישמר את הריח הטרי והנעים במיקרוגל.

טיפים נוספים לניקוי מיקרוגל

בנוסף לשיטות הטבעיות לניקוי המיקרוגל שכבר זכינו למדוע עליהן בסעיף הקודם, ישנן טיפים נוספים שיכולים לסייע בניקוי מיקרוגל.

 • ניתן להשתמש בסודה לשתייה. על מנת להסיר כתמים וריחות מבניות המיקרוגל, ניתן להוסיף 2-3 כפיות של סודה לשתייה לקערת מים ולהמיסה במיקרוגל במשך 3-5 דקות. אידי המים יסירו את הכתמים ויחד עם הסודה יתיבשו.
 • טיפ מומלץ הוא להכין תמיכה של חומץ ולימון במים פושרים בשם ניקוי באמצעות מינונים של שתי כפות חומץ עם חצי לימון סחוט וקצוץ. יש להשאיר את הדלת סגורה למספר דקות עד שהאדים יעשו את העבודה ולאחר מכן ניתן לנגב מטלית לחה את החלק הפנימי של המיקרוגל.

כל הטיפים והשיטות האמורות במאמר זה נותנות שיטות יעילות לניקוי מיקרוגל וטיפים לשמירה וניקיון המיקרוגל בצורה טבעית.

צעדים לניקוי מיקרוגל

לניקוי מיקרוגל בצעדים פשוטים ויעילים, ישנם כמה נקודות חשובות לקחת בחשבון:

 1. תתבטא את בטיחות החשמל ולנתק את הקישור של המיקרוגל.
 2. נקודה חשובה היא הניקוי של צלחת המיקרוגל, לפני המיקרוגל עצמו, יש לנקות את צלחת המיקרוגל במים פושרים וסבון, במיוחד אם יש עליה כתמים עקשניים.
 3. יש לנקות את המיקרוגל על פי ההוראות היצרן ולאמץ שיטת ניקוי שעובדה הטוב ביותר עם המיקרוגל שלך.
 4. אם אתה מחם חלב או מזון לתינוקות במיקרוגל, עשה זאת בתדירות גבוהה יותר ונקה את המיקרוגל לפי הצורך.

כל הצעדים הנכונים וחשובים לניקוי מיקרוגל יכולים לסייע במסגרת שימור וניקיון המיקרוגל שלך.

המטלית המתאימה לניקוי מיקרוגל

בשביל לנקות מיקרוגל מצריך מגבת נוגבת לחה וחמה, הרטובה הזו יכולה בקלות לעזור לנקות את המיקרוגל ללא מאמץ. אכן, תלאה לנו תוצאות חיוביות למסגרת ניקוי מיקרוגל על ידי המגבת הרטובה לאחר ניקוי במים חמים של המאפייה. מגבת לחה תמצא מידית. המגבת עצמה יתרון שלא קל למצוא בפועל שוב. בשטח הנקי, בצד שטחי הפכו את המגבת ומת יהיה נראה פחת ניקוי נוסף. הדבר הטוב, הזהה, המקובל, והחשוב יותר שיש לקחת במשותף הוא לגבי בריאותית והדבר המנטרלי.

המלצות נוספות לניקוי מיקרוגל

כדי לשמור על מיקרוגל נקי ובטוח לשימוש, ישנן מספר המלצות שיכולות לשמש כמנהגים יומיומיים:

 1. חשוב לנקות את המיקרוגל עם מוצצות לח, דבר שיסייע בניטרול ריחות וזוהמה.
 2. יש לשמור על ניקיון המתאם ספציפי כדי לשמור על אריזה או שפעת סחורה די מוצלחת, תראה הוראות היצרן, בעניין הניקוי.
 3. אם המיקרוגל רושם ריח כוחני או סחורה נוספת, ניתן לשים קורט קפה טחון בחוברת הרטובה הכובשת את כלי השטח הפנימי במיקרוגל.
 4. בנוסף לכל הרעיונות למיקרוגל הנטולים בעיקר קילים כימיקלים, לאחרים עוד הפועלה של סבון עם מים, אנו יכולים למצוא טיפים נוספים לניקוי מיקרוגל. לדוגמה, מטלית לחה תפרק לשימות ניקיון גבוהות כשזה לזה הגבוה של הדגימה של 100 אלף אלך.

H4. המבורגס – השוואת נטול לחימום משטחים במיקרוגל

בשביל לנקות מיקרוגל מצריך מגבת נוגבת לחה וחמה, הרטובה הזו יכולה בקלות לעזור לנקות את המיקרוגל ללא מאמץ. אכן, תלאה לנו תוצאות חיוביות למסגרת ניקוי מיקרוגל על ידי המגבת הרטובה לאחר ניקוי במים חמים של המאפייה. מגבת לחה תמצא מידית. המגבת עצמה יתרון שלא קל למצוא בפועל שוב. בשטח הנקי, בצד שטחי הפכו את המגבת ומת יהיה נראה פחת ניקוי נוסף. הדבר הטוב, הזהה, המקובל, והחשוב יותר שיש לקחת במשותף הוא לגבי בריאותית והדבר המנטרלי.

המלצות נוספות לניקוי מיקרוגל

מלצה תיאור
השטיפה בסבון ומים השתמש במים חמים עם סבון עדין ומטלית רכה לניקוי המיקרוגל.
שתיית אזוב לשתות כוס נוספת של בירה פנימה ולמצוא בה הכמה ציפורים.
ניקוי בקפה טחון ניפוי ריחות לא רצויים בעזרת כוס קפה טחון במיקרוגל.

בנוסף לכל המלצות אלה, יש להתחשב גם בסוג הכלים שמשתמשים בהם במיקרוגל, כגון קערות פלסטיק או צלחות זכוכית, כדי להבטיח שהם מתאימים לשיטות הניקוי הטבעיות.

מגן על הסביבה בניקוי המיקרוגל

אחת היתרונות של ניקוי מיקרוגל בשיטות טבעיות וידידותיות לסביבה הוא שהן מזינות פחות פסולת וחומר רעלני לסביבה. בניקוי מיקרוגל בצורה ידידותית לסביבה, אנחנו שומרים על איזון האקולוגי ומקצצים פחות מזבלה.

השיטות הטבעיות לניקוי מיקרוגל משתמשות בחומרים כימיים פשוטים ואינם מזינים רעלנים לסביבה. הם גם חסכוניים יותר ומאפשרים לנו להימנע משימוש במוצרים כימיים מסחריים המכילים רעלנים. כל אחד יכול לדאוג לניקוי ידידותי לסביבה של המיקרוגל בביתו ולתרום בצורה חיובית לשמירה על הסביבה.

השימור על הסביבה בניקוי מיקרוגל הוא חשוב כדי לוודא שנקודת הנוגח של הניקוי תהיה יעילה ולא תהיה לצדדים הפונקציונליים לדחוף לכיוון פחות יציב. אנחנו כאן כדי להציע לך את השיטות הטבעיות והידידותיות לסביבה ביותר לניקוי מיקרוגל שלך.

FAQ

איך מנקים את המיקרוגל בשיטת הלימון?

עליך לקחת קערה חסינת אש ולמלאה במים פושרים. לאחר מכן, סחוט מיץ מחצי לימון והוסף אותו לקערה יחד עם שני חצאי לימון. חממי את המיקרוגל עם הקערה והלימון במשך כ-5 דקות. אדים המים והלימון יעזרו לפרוק את הלכלוך במיקרוגל ולהסירו בצורה יעילה.

איך מנקים את המיקרוגל בשיטת החומץ?

עליך להכין תמיכה של שתי כוסות מים וכף אחת של חומץ לבן. פעמי את המיקרוגל למשך 5 דקות על פעולה גבוהה ותן למים לרתוח. לאחר מכן, פתח את הדלת ונגב את דפנות המיקרוגל באמצעות מטלית לחה. שיטת החומץ יעילה בהסרת כתמים וזוהמה ומשתמשת בחומרים פשוטים.

איך מנקים את המיקרוגל בשיטת הקפה הטחון?

ניתן להניח כוס קפה טחון במיקרוגל ולהפעיל אותו בזמן שלא משתמשים בו. הקפה הטחון יעזור לניטור ריחות רעים ולשמירה על ריח נעים במיקרוגל.

יש לי כמה טיפים לניקוי מיקרוגל?

כן, ניתן להשתמש בסודה לשתייה כדי להסיר כתמים וריחות מבניות המיקרוגל. יש גם אפשרות להכין תמיכה של חומץ ולימון במים פושרים ולנגב את החלק הפנימי של המיקרוגל באמצעות מטלית לחה. כל הטיפים והשיטות מצריכים שיטות יעילות לניקוי מיקרוגל וטיפים לשמירה וניקיון המיקרוגל בצורה טבעית.

איך מנקים את המיקרוגל בצעדים פשוטים?

עליך להבטיח את בטיחות החשמל ולנתק את המיקרוגל. יש לנקות את צלחת המיקרוגל לפני המיקרוגל עצמו, ולנקות את המיקרוגל על פי ההוראות היצרן.

איזו מגבת מתאימה לניקוי מיקרוגל?

מגבת רטובה וחמה תסייע בניקיון המיקרוגל בקלות. יש למצוא מגבת עם מידית ולשטוף את השטחים הפנימיים עם המגבת הרטובה.

יש לי המלצות נוספות לניקוי מיקרוגל?

מומלץ להשתמש בסודה לשתייה כדי להסיר כתמים וריחות מבניות המיקרוגל. ניתן להכין תמיכה של חומץ ולימון במים פושרים עם סחוט חצי לימון. חשוב גם לשמור על ניקיון המתאם ספציפי לפי ההוראות היצרן של המיקרוגל.

כיצד ניתן למגן על הסביבה בניקוי המיקרוגל?

ניקוי המיקרוגל בשיטות טבעיות וידידותיות לסביבה פחות פסולת וחומרי רעלניים לסביבה. בניקוי מיקרוגל דרך ידידותית לסביבה, מנטרל את הרעלים הסביבתיים ומשימור כולל של ילדים.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

איך מוחקים היסטוריה באייפון

איך לנקות תכשיטים

איך לנקות תכשיטי כסף 925

איך לנקות תכשיטי זהב לבן

איך לנקות תחתית של סיר

איך לנקות תחתית של מחבת

איך לנקות שתן מספה

איך לנקות שרשרת כסף

איך לנקות שרוכים לבנים

איך לנקות שקע טעינה של אייפון

איך לנקות שמן מהרצפה

איך לנקות שירותים

איך לנקות שטיח מסריח

איך לנקות שואב אבק שארק

איך לנקות רשת של חלון

איך לנקות רשת מנגל

איך לנקות רצפה ישנה

איך לנקות ריפוד של רכב

איך לנקות ריפוד של ספה

איך לנקות רולר צבע

איך לנקות רובה במקלחת

איך לנקות רובה

איך לנקות ראשי גז

איך לנקות ראש מקלחת

איך לנקות קרש חיתוך מעץ

איך לנקות קרש חיתוך

איך לנקות קקי של יונים

איך לנקות קיר לבן

איך לנקות קורוזיה ממגעים

איך לנקות קומקום עם חומץ

איך לנקות קומקום חשמלי

איך לנקות צרכים של כלב

איך לנקות צמיד פנדורה

איך לנקות צמיד כסף

איך לנקות ציפורניים

איך לנקות ציפוי זהב

איך לנקות צואת יונים

איך לנקות צבע מהרצפה

איך לנקות פרקט למינציה

איך לנקות פרקט

איך לנקות פנדורה

איך לנקות פלסטיק שהצהיב

איך לנקות פלטה לשיניים

איך לנקות פיפי של כלב משטיח

איך לנקות פיפי מהספה

איך לנקות פילטר של דייסון

איך לנקות עור הפוך

איך לנקות עוף

איך לנקות עובש במכונת כביסה

איך לנקות עובש