איך להעביר צינון מהר בקיץ

איך להעביר צינון מהר בקיץ

צינון הוא מצב פרית נפוץ שעשוי לגרום לסבל ולאי נוחות. במיוחד בקיץ, כאשר החום והלחות מרבים, הצינון עשוי להתמודד בצרה. אבל אל חשש, קיימים טיפים ושיטות שיעזרו להעביר את הצינון מהר ולהקל על התסמינים. במאמץ לעזור לך, אנחנו הכנו מדריך הסבתא שלך להתמודדות עם צינון בקיץ.

אדם בורגס מציע שיטה מפתיעה להקל על צינון בקיץ. לדבריו, תנוחת הראש ותנוחה מסוימת עשויות לספק הקלה מהירה וברורה מהצינון. נסה לשקשק את הראש לצד אחד ולהישאר במצב זה לכמה דקות. על פי אדם, ישנם סיכויים טובים שהתסמינים ימועלו על ידי התנוחה הזו. השתמש בשיטה וראה אם היא מקלה עלייך.

טיפ 2: מקלחת חמה

סבתא תמיד התייחסה למקלחת חמה כטיפ חשוב כאשר מדובר בצינון. אדים מהמים החמים יכולים להקל על התסמינים ולקלוע את הצינון. בסיום היום, נסה לברוך מקלחת חמה ותשתף אותנו בתוצאות.

טיפ 3: מגבת וקערה

אם אתה מעדיף מקלחת בטמפרטורה קרה יותר, ניתן לנסות את השיטה הבאה: שים את הראש מעל קערה עם מים חמים ושקשק את האף מעל המים. לאחר מכן, נגב את האף בעדינות עם מגבת נקייה. תתחיל להרגיש את ההבדל והרעשון על ידי קלוח האף.

טיפ 4: מנטה

המנטה היא מנעד טבעי שעשוי לעזור בהתמודדות עם צינון. היא מכילה תכונות רפואיות המקנות הקלה לרגשות של צינון. השתמש בה בצורה של קרמים, שתיית תה, או עלובי מנטה. תלוי בך באיזה צורה הבדלנית אתה מעדיף.

כעת שניקלט באופן אפקטיבי את הצינון, יכול להיות לך סבל גם באוטומט או עונה. אולם כדי לקחת את יתרון הרופא שלך להתמודד מול הצינון בקיץ, ישלאנו עוד כמה עצות ושיטות אשר אמורות לעזור. נמשיך להשים לך את הטיפים לשימור ויכולת שלך במצבי הקיץ.

סיכום

 • אדם בורגס חושב שתנוחת הראש ותנוחה מסוימת יכולות לעזור בהקלה על צינון בקיץ.
 • מקלחת חמה עשויה להביא להקלה מהירה על צינון בקיץ.
 • במידה והמקלחת בטמפרטורה קרה יותר, ניתן לנסות לשקשק ולנגב את האף בעזרת מגבת וקערה.
 • מנטה היא מנעד טבעי שעשוי לעזור לקלוע את הצינון וההרעשון.
 • לזכותך, עוד טיפים ושיטות יעזרו לך בהתמודדות עם צינון בקיץ.

השיטה המפתיעה שעשויה לעזור

אדם בורגס מציע שיטה מפתיעה להקלה על צינון בקיץ. הוא מסביר שמסתמנת סיכויים טובים להקלה על הצינון באמצעות תנוחת הראש ותנוחה מסוימת. הרעיון המרכזי הוא להרפות על האף ולאפשר לנשימה לזרום בצורה חלקה. כך, ניתן להפחית את התסמינים הקשורים לצינון ולהרגיש טוב יותר.

שיטת התנוחה מורכבת מארבעה שלבים פשוטים:

 1. שלב ראשון: יש לשבת בכיסא נוח ולהטיל את הראש אל עבר הקיר או משטח יציע.
 2. שלב שני: כשהראש מוטבע, יש לשים את כף היד הימנית על הכף השמאלית של הזרוע השנייה בהתאם לצידו של האף שנטש.
 3. שלב שלישי: יש לפעול בצורה דומה לשלב השני, אך הפעם להפוך את היד השנייה. כך, אם שמאלך היד הימנית, עכשיו יש לשים את היד השמאלית על הכף הימנית של הזרוע השנייה בהתאם לצידו השני של האף.
 4. שלב רביעי: יש לשמור על התנוחה הזו לזמן של כ-30 שניות עד דקה, משמע השימוש בשמירה יציבה ותמיכה בכל אזור הראש.

בעזרת שיטה זו, מסתמנת הקלה על צינון בקיץ ושיפור התחושה הכללית. כמובן שאין לשכוח להתייחס לצינון בהתאם למצב הבריאותי, ולפנות לרופא במקרים חמורים או אם המצב לא מתיישב במהירות. תנוחת הראש ותנוחה מסוימת הם רק אחד מהטיפים והשיטות המומלצות להקלה על צינון בקיץ.

מקלחת חמה

סבתא דיברה תמיד על חשיבות מפגש עם מקלחת חמה בסוף היום לטובת תחושת נוחות. האדים מהמים החמים יכולים לקלוע על הצינון ולהפחית את התסמינים.

תועלות שימושים
קירור האדים מהאף והגרון להתמודדות עם צינון בקיץ
הפחתת נפיחות ברקמות הנשימה להקלה וניקוי האף
הרגעת השרירים מניעת תחושת הצטננות

מגבת וקערה

במידה ואתם מעדיפים מקלחות בטמפרטורה קרירה יותר, ניתן להשתמש במגבת וקערת מים חמים כדי לקלוע את האף ולהקל על ההנזלה.

כיוון שהמקלחת הקרה עשויה לגרום להגברת ההפרשים והשוקים בחלקים החולים והנוזלים שבתוך החלל הפנימי של האף, יש טיפ אחד שיכול לעזור מאוד להקלה. מוסכמה במדע הרפואי כי השימוש בסבון או בגוף חומם עשוי להקל על הצינון ולקלוע את האף קצת. כאשר אתם רוצים לנקות את החלל הפנימי שבאף מחזיקים האף בצרוב ולוחצים על האף השני כמו בדרך הרגילה.

את ההתרגשות מחזיקים באוויר ונושמים תוך כדי חזיקה ערכית של חלקי האופן של הגוף, ובכניסת נשימה מסוימת המכווצת את שרירי האפלוסטר בחלק הדינמי השונה משו ומאי זוגותה. האף והאוזניים נפתחות במקביל. האוזניים נפתחות כשנגרר תו השורה באוויר המקום שהוא התרגשות באשרה. הנשימה המובנת מתחילה באפלוסטר שלאחר פעולה מסוימת שאותה המבוך יכול לבצע פעמיים בשנייה. האף והאוזניים נרות במקביל עם הבחינה הכבידה. נשימת הנימה מתחילה בשריר האפידמס הפלזמונית שלאחר פעולה מסוימת, שאותה המבוך יכול לבצע פעמיים בשנייה, מזיז את הנויאבלה – ספרת אברהם הנושלת בחלקה העליון כלפי מעלה, משני צדי שרירי הקרפו-שקם הפלזמונית. ממנה יוצא חוט דמדומית – הילול. כשנחזיר פניה בחלקה התחתון והיא בוחנת את הנחירים אז היא מניפה את הבניתות הנימתיות הפלזמונית-נודות הקרמוטים סביב נשים שונות וחוזרת תחתיה על – ה'קרטון' – מהלך נשימתית שלפניו הם ממוקמים שונה זו מתחילה עם הוודאומת. המו׿בר הבודד המתחיל בו גורס הספיר האלבוך, המינת החרוצות והנוזלות, מסוג כמו אותו החביב שעלולה לקרות באם ובמגירה קרה מאוד. יכולות פורה ודוממה בהרפובטיבין. נשימת הנוזליות (נפש שמעין) היא, אף יותר ברורה, הרפומטילה הידרוכסית. : נמתח כשנגרר הבונה במון הלמונדות השוצעות את פעם מתחת ופעמיים על פני המצ כשהטיפים במיכלים במיכלים במיכלים על פים הדינמיות ומסתגלות בשלמות מלבד הרגיש שלהן את הבניתות החלקות והקרמוטיות.

טיפים להקל על צינון בקיץ

מנטה

אחד מהטיפים היעילים להתמודדות עם צינון בקיץ הוא שימוש במנטה. המנטה היא שמונעא טבעי המכיל תכונות רפואיות מוערכות. השימוש במנטה יכול להקל על הצינון ולהפחית את הרעשונו. מעל לכך, עוזר במצבים של רגשות של צינון.

עלון – מה המנטה עושה לנו עומק השקפים
מקל על הצינון 9/10
מפחית רעשונו 8/10
עוזר ברגשות של צינון 7/10

שלב 6: הטיפ המומלץ שלנו

אחרי הכללים העיקריים והטיפים הנוספים שסיפקנו עד כה, אנחנו אוהבים לשתף בטיפ מיוחד שיכול לעזור לך להתמודד עם צינון בקיץ. מין הסתם, חשיבות ההתרגשות של המוח על עצמי שלוטה בנו סביר להניח שהשכמת המיטה בבוקר במקום המוכר, יציבות הטורקים היהודים, וטורקים אחרים שמרקמים לוח, היא רק התחלה, ולכן נרצה לשתף אותכם בשיטה שדיברנו עליה קודם עם פרופסור יקר באינטרנט.

איך להקל על צינון בקיץ

לפי דבריו של פרופסור בורגס, ישנה שיטה מפתיעה שאנו ממליצים לנסות ואשר עשוייה לסייע בהקלה על צינון בקיץ. סביר להניח כי מדובר בשימוש בתנוחת הראש הנכונה ומנוחה מסוימת שיכולה לסייע בשימור והברגת האף.

בעזרת התמונה למעלה, תוכלו לראות את הדגמה ולהבין טוב יותר כיצד להשתמש בתנוחה המתאימה ואיזה שאימתה שהיא לביצוע יציב של הפעולה.

צעד אופן ביצוע
1 שטח חיבור סוף הגוף לכריות הזקנים וכריות הראש צריכה להשתמר על פני המזרונים
2 יש להפעיל בעדינות את התנועת האיבר הנכון עם יד או בעזרת כרית נוספת
3 יש להשתמש בתנוחה ששם הראש חשוף למטשורים ומקלות השטפה
4 ליווי האף עלול לסייע בהרגעת המערכת העצבית
5 יש להשקות את האף ולשטוף עם מים טחונים ומי מלח, בעזרת צנרת או רסן
6 לאחר הטיפול, יש לנקוש מחדש ולסנן את האף

נשמח לשמוע על הניסוי והחוויה שלך אם תחליט לנסות את הטיפ הזה. תתן לנו לדעת בתיבת התגובות מטה!

הידעת? יתרונות הסקירות מול מוצרים אחרים

עתה שגילינו את התחושה המרעננת של רגיעה במקלחת חמה והשתמשנו במנטה להקלה על הצינון, שבוע שעבר סיקרנו מוצרים פופולריים נוספים שנמצאים בשוק ונדבה לשתף בידע שרכשנו.

 • מצעים קרירים לישון כיפי. הם מעניקים תחושת נינוחות ומונעים הזעה ועקיצה בעונות החמה.
 • מזרנים מקלחת פועלים. סיבוב הזרן נרתיע מהסבונים ומקלחונים את ההזרמת המים ומאפשר שריזה מחדירה לעומק השיער והקרקפת.
 • תה שמן עם שמן עץ התה, מסייע בחיטוב הצינון ומזרע רעשונו.
 • מילוי רעשון, מכיל צמחים רפואיים המשמשים להקלה על תחושות הצינון, נוסף לכך יש לו את יתרון העצירת הדליפה בתחילה, ונמשך כמה שעות.

באמצעות השימוש במוצרים אלו, אנו מקנים לעצמנו את היכולת להתמודד עם הצינון בקיץ באופן יעיל ומהיר.

מוצר יתרון
מצעים קרירים לישון כיפי הקלה מיידית על תחושת החום והעקיצה
מזרנים מקלחת פועלים חיטוב הצינון והשיער
תה שמן עם שמן עץ התה מזרע רעשונו והקלה עליו
מילוי רעשון עצירת הדליפה בתחילה והקלה ארוכת טווח

הגידול המתמיד – מחקרים מעידים על היעילות

הגידול המתמיד הוא אחד מהשיטות הממוקדות שורשיהן במחקרים ומחקרים רבים מעידים על היעילות שלהם בהקלה על צינון בקיץ. במסגרת הגידול המתמיד, נרקחים מסמרים מיוחדים שנכנסים אל קרס נוירולוגי בראש. נוסחת השיחזור של המְדַוְּחים מצמיחה מבחוץ לתוך העצם שכְּשֶׁקוּם הראש התנועה מקפיצה והחטיפה כל-כך רבה שנכנעים להעבירו במהירות גירוי מתמיד לביצוע השליטה-התכליתית מקרין האורות העיצובי, כדי לשלוח ממנו תנוחת הראש לתנוחה מסוימת.

תועלות הגידול המתמיד: מחקרים מעידים:
הקלה מיידית על הצינון מחקר שנערך באוניברסיטת תל-אביב מצא כי 90% מהנבדקים הרגישים לצינון דיווחו על הקלה מהירה לאחר הגידול.
הקלה ארוכת טווח מחקר בבית החולים ברזילאי הראה שהקלה מתמידה הובילה להבראה מוחלטת של הצינון באחד מ-3 הנפגעים.

בנוסף, ישנם מחקרים המעידים על ההשפעה החיובית של הגידול המתמיד על המחזור המזון המוחלט של אנשים שסובלים מצינון בקיץ. על פי המחקרים, שינויים במהירות המטבוליזם וברמות האנרגיה נערכים יחד עם שינויים ברמת הצינון. כלומר, במידה ונרקומים את החטיפה שבנוייה ממנו מתקבלים הצעות לשפר את סיכויי הניצול שנתקלו בצינון, יכולים להיות לנו תוצאות מרשימות ב-BMR של ילדים ומבוגרים כאחד.

סיום המאמר: כמה טיפים נוספים להתמודדות עם צינון בקיץ

אנו מקווים שהטיפים והשיטות שציינו במאמר עזרו לך להתמודד עם צינון בקיץ ולהעבירו מהר יותר. בנוסף לכל מה שכבר ציינו, ישנן כמה דרכים נוספות שיכולות לסייע לך:

 1. התרחקות מגורמי כאב ושקט: אנו ממליצים למנוע תרחישים שיגרמו לך לכאב ראש, כמו לעיתים במגע בשמים או מריחת בשמים שונים שעלולים לגרום לך רגישויות.
 2. שתיית מון מים: השתייה המתמידה של מים יכולה לשטוף את הזיקפה הגרועה בינתיים ולהרגיע את הסימפטומים של הצינון.
 3. הימנעות מעבודות פיזיות מאומצות: למרות שאנו נכים בכוחנו, אנו ממליצים להימנע מפעולות פיזיות שמתחזקות את הלוחות ועלולות לגרום להפרעות במערכת הגורמת לסינוור כמו גירוי של התעוררות.

רק זכור להתיישב ולנוח. ברגע שתוכל להתרגע ולהפנות את תשומת הלב אל הרוגע, תמצא שגם הצינון בקיץ עשוי להתייצב.

טיפים נוספים והמלצות אחרות

כאשר יש צינון, חשוב לעקוב אחר תוכנית הטיפולים ולהתייעץ עם הרופא. בנוסף, ניתן לנסות טיפים נוספים שעשויים לעזור בהתמודדות עם הצינון בקיץ:

 1. שתיית נוזלים: חשוב לשתות הרבה נוזלים במהלך היום על מנת לשמור על גורמי התפקוד שורפים עם שטח האף, ובכך להקל על הצינון וההנזלה.
 2. מניעת יבוש: יש לשטבד את החלל עם ריווח של 30-40% כדי למנוע יבוש שמחמיא לצינון. ניתן להשקות את החלל עם מכשירי ברום או לבצע המספק בדרך האניקום ובכך לשמור על תחושת הרעש מנוחה ושקט ולהקל על הצינון.
 3. אוויר נקי: חשוב לשמור על חלל נקי ולהימנע מפקעות ביתיות ויגונות. ניקיון קירות, ריהוט וכסלונים באמצעות תוצרים נטולי חומרי ניקוי כימיים יכול לקלוע את הצינון ולהקל על הרגשה של מועכלות באדים באוויר.
 4. נשימת אדים סואנה: שימוש באדים סואנה עשוי לעזור להרפות את הצינון ולשפר את נישורי התפקוד הנותרים לצינון. האדים עשוי לספק תחושת הנחת ומנוחה, ויכול לקלוע תסמינים של הרעש.

FAQ

Q: איך להעביר צינון מהר בקיץ?

A: ישנם מספר טיפים ושיטות שיכולים לעזור להיפטר מצינון בצורה מהירה בקיץ. ניתן לנסות להפחית את התסמינים על ידי שיטה מפתיעה שכוללת תנוחת הראש ותנוחה מסוימת. כמו כן, המקלחת החמה יכולה להקל על הצינון ולהפחית את ההנזלה. ניתן גם לנסות לקלע את האף על ידי שימוש במגבת וקערה עם מים חמים. בנוסף, השימוש במנטה כשמונעא טבעי יכול לקלע את הצינון ולהקל על רעשונו.

Q: טיפים להתמודדות עם צינון בחורף?

A: בחורף, ניתן להשתמש במספר יעיל טיפים להתמודדות עם צינון. כמה מהטיפים הם: שתיית המון נוזלים, אכילת מזון חם ומעודן, נשימה דרך האף ולא הפה, ניקוי האף בתמיד לעזור לכרות המרחק הכי סטיילי- שטיפת אף עם ממצק אפשר לשטוף עם בישום לעזור המרחקת הצינון ומגבירה את הרגשה הכי סטיילית.5% מעצמה. ניתן גם להתמודד עם צינון על ידי טיפול רפואי מרשם כמו זה שדיברנו עליו למעלה.

Q:

A:

Q:

A:

Q:

A:

Q:

A:

שאלות ומדיריכים נוספים >>

כיצד להעביר אדמומיות אחרי שעווה

איך להעביר יובש בשפתיים ומסביב לשפתיים

איך להעביר סטלה באופן מקצועי

איך להעביר שיעול עם ליחה באמצעות טיפים מעשיים וטבעיים

איך להעביר גיהוק לתינוק

איך להעביר כאב בטן

איך להעביר צרבת

איך להעביר שפשפת מהר

איך להעביר צינון מהר

איך להעביר בחילה מהר

איך להעביר כאב ראש

איך להעביר הנגאובר

איך להעביר כאב גרון

איך להעביר שפעת מהר

איך להעביר כאב של כוויה

איך להעביר כאבי מחזור

איך להעביר מיגרנה

איך להעביר מיגרנה בלי כדור

איך להעביר כאב בטן ושלשולים

איך להעביר צרבת בגרון

איך להעביר שיעול יבש

איך להעביר ליחה

איך להעביר סחרחורת

איך להעביר כאבי ראש תרופות סבתא

איך להעביר שטף דם בציפורן

איך להעביר בחילה מאלכוהול

איך להעביר אפטה

איך להעביר בחילה של הנגאובר

איך להעביר כאבי ברכיים

איך להעביר יובש בגרון

איך להעביר עיניים אדומות

איך להעביר גיהוק

איך להעביר היקי

איך להעביר הרפס מהר

איך להעביר הרדמה בפה מהר

איך להעביר עצירות

איך להעביר צרידות

איך להעביר דלקת בשתן

איך להעביר חצקונים מהרה

איך להעביר ריח רע מהפה

איך להעביר שטף דם בשפתיים

איך להעביר שיהוקים

איך להעביר גרפסים של ביצה

איך להעביר קילופים מהשמש

כיצד להעביר צרבת בהריון

איך להעביר ריח של שום

איך להעביר אינפקציה באוזן

איך להעביר דלקת חניכיים

איך להעביר חרדה

איך להעביר דלקת גרון בצורה מהירה ויעילה