איך להעביר סרטון מהאייפון למחשב

איך להעביר סרטון מהאייפון למחשב

העברת סרטונים מהאייפון למחשב היא משימה פשוטה שניתן לבצע על ידי שימוש בכלים נגישים וללא צורך בתוכנה נוספת. ניתן להשתמש בתכונה "תמונות iCloud" של Apple או להעביר סרטונים באמצעות תוכנות ענן כמו Dropbox או Google Drive. במדריך זה נספק מידע מפורט על שתי השיטות עבור העברת סרטונים מהאייפון למחשב.

נקודות מרכזיות:

 • ניתן להשתמש בתמונות iCloud של Apple להעברת סרטונים מהאייפון למחשב.
 • תוכל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב גם באמצעות תוכנות ענן כמו Dropbox ו-Google Drive.
 • מקום את הסרטונים בתיקיה המתאימה באייפון שלך כדי לקלות את הייבוא למחשב.
 • במחשב Mac תוכל להשתמש בתוכנת "תמונות" להעברת סרטונים מהאייפון למחשב.
 • שירותי הענן כמו Dropbox מציעים אפשריות אלחוטיות להעברת סרטונים מהאייפון למחשב.

שימוש ב'Tamunot iCloud'

באמצעות תמונות iCloud ניתן לייבא את הסרטונים והתמונות מהאייפון למחשב בקלות וללא צורך בתוכנה נוספת. התמונות והסרטונים מתעדכנים אוטומטית בכל מכשירי Apple שבהם אתה משתמש. להשתמש ב'תמונות iCloud' יעיל לשימור שטח אחסון ולגישה קלה לסרטונים ותמונות מכל מכשיר Apple שבו נרשמת לחשבון iCloud שלך.

יתרונות שימוש בתמונות iCloud להעברת סרטונים מהאייפון למחשב:
• תמיכה מלאה במכשירי Apple – הסרטונים מתעדכנים אוטומטית בכל המכשירים שבהם נרשמת לחשבון iCloud שלך, מה שמאפשר גישה קלה ומהירה לסרטונים מכל מכשיר Apple שברשותך.
• ניהול שטח אחסון – בשימוש בגירסה הבסיסית של 'תמונות iCloud' תוכל לגשת ל-5GB של שטח אחסון בחינם, ואם תצטרך יותר שטח תוכל לרכוש תוכנית אחסון נוספת מ-Apple.
• נוחות וגישה מכל מקום – תוכל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב ולצפות בהם מכל מכשיר Apple שברשותך, ואפילו לשתף אותם עם אחרים.
• הגנה על התוכן – סרטונים ותמונות הנשמרים בתמונות iCloud מאובטחים באופן אוטומטי ומאובטחים במערכת הענן של Apple.

בנוסף, בכדי להשתמש ב'תמונות iCloud', יש לוודא כי הגדרת את התכונה הרלוונטית באייפון שלך. לקבוע את תכונה זו תוכל למעבר אל דף ההגדרות של iCloud שבהם תמצא את התמונות. בדף זה יש לוודא כי הגדרת את התמונות להיות פעילות ושהן מסונכרנות עם iCloud לשם העברת הסרטונים מהאייפון למחשב שלך.

יבוא למחשב PC עם Windows

ניתן לייבא סרטונים מהאייפון למחשב PC עם Windows באמצעות חיבור המכשיר למחשב ושימוש באפליקציה 'תמונות' של Windows. יעדיף להשתמש בגרסה העדכנית של iTunes ולמקום את הסרטונים בתיקיה המתאימה באייפון שלך כדי לקלות את הייבוא למחשב. יש צורך להתחשב בכיוון הסרטונים בתוכנת 'תמונות' כדי להבטיח תצוגה נכונה והפועלה אופטימלית.

אשפוז Windows iTunes
יתרון מתאים למחשבי PC עם Windows. מאפשר העברה ישירות מהאייפון למחשב.
חסרון דרישה לתוכנה נוספת. נדרשת גרסה עדכנית של iTunes.
הנחיות התקן את 'תמונות' על המחשב שלך והבא את הסרטונים מהאייפון. בְּבָקָשָךְ לגשת לתיקית הסרטונים המתאימה ב-iTunes ולהתחיל ביבוא.

העברת סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות תוכנת Photos (Mac בלבד)

במחשב Mac, ניתן להעביר סרטונים מהאייפון באמצעות היישום "תמונות". באמצעות היישום הזה, ניתן לייבא וידאו ותמונות מהאייפון למחשב בקלות. יש למצוא את הסרטונים ביישום "תמונות" ולבחור את הסרטונים שברצונך להעביר. מכאן ניתן לבחור את תיקיית היעד ולייבא את הסרטונים מהאייפון למחשב.

העברת וידאו אלחוטית מהאייפון למחשב עם Dropbox (Windows / Mac)

כאשר אין לך כבל USB זמין סביבך, ניתן להשתמש בשירות ענן כמו Dropbox על מנת להעביר וידאו מהאייפון למחשב. עליך להוריד ולהתקין את אפליקציית Dropbox על האייפון שלך וליצור חשבון ב-Dropbox. לאחר ההתקנה והתחברות לחשבון, תוכל להעביר את קבצי הווידאו מהאייפון למחשב בקלות ובאופן אלחוטי באמצעות אפליקציית Dropbox.

העברת וידאו אלחוטית מהאייפון למחשב עם Dropbox

העברת וידאו אלחוטית מהאייפון למחשב באמצעות iCloud (Mac בלבד)

במחשב Mac ישנה אפשרות להעביר וידאו אלחוטית מהאייפון באמצעות התכונה 'תמונות iCloud'. דרך זו מאפשרת ליבא ולשמור את הוידאו מהאייפון בענן, ולגשת אליו מכל מכשיר Mac בו התחברת לחשבון iCloud שלך. זהו דרך נוחה וידידותית לצפות ולערוך את הוידאו שבאייפון במחשב שלך. כדי להשתמש בתכונה זו, יש לבצע את השלבים הבאים:

 1. וודא שה-iCloud מופעל ומחובר למכשיר ה-iPhone שלך.
 2. פתח את התוכנה 'תמונות' על ה-mac שלך.
 3. התחבר לחשבון iCloud שלך בתוך התוכנה.
 4. לחץ על 'אייפון' בתפריט הימני העליון של התוכנה.
 5. בחר את הוידאו שברצונך להעביר למחשב.
 6. לחץ על הכפתור 'ייבוא' בתחתית המסך כדי להוריד את הוידאו למחשב.

כעת, תוכל למצוא את הוידאו בתיקיית 'תמונות' של המחשב שלך ולערוך אותו כרצונך.

באמצעות התוכנה 'תמונות iCloud', תוכל להנות משימור הוידאו שלך בענן ולגשת אליו מכל מכשיר Mac שבו נרשמת לחשבון iCloud שלך. זהו דרך מקלה וידידותית להכניס את הוידאו מהאייפון למחשב בקלות ולערוך אותו ללא מאמץ.

יתרונות חסרונות
יבוא וידאו מהאייפון למחשב בקלות מחוברות איתר אינטרנט הדרושות לבצע את התהליך
יצירת גיבויים בענן לשמירה על הוידאו נדרשת זיכרון פנוי בחשבון iCloud
גישה לוידאו מכל מכשיר Mac שמחובר לחשבון iCloud

העברת סרטונים מהאייפון למחשב עם iTunes (Windows / Mac)

ניתן להשתמש ב-iTunes כדי להעביר סרטונים מהאייפון למחשב שלך. אולם, ישנם כללים שיש להקפיד עליהם כדי לקלות את התהליך ולמנוע בעיות לא רצוניות.

עבור משתמשי Windows, יש לחבר את האייפון שלך למחשב באמצעות כבל USB ולהפעיל את iTunes. לאחר מכן, תוכלו לגשת לסרטונים הרלוונטיים באייפון ולבחור אילו סרטונים תרצו להעביר למחשב, ולבצע את המעבר באמצעות הורדתם למחשב. אם אתם נתקלים בבעיות בתהליך, יש לעדכן את גרסת iTunes לגרסה העדכנית ביותר.

עבור משתמשי Mac, תהליך ההעברה מתבצע באופן דומה. יש לחבר את האייפון למחשב באמצעות כבל USB ולהפעיל את iTunes. לאחר מכן, בחרו את הסרטונים שברצונכם להעביר ולחצו על האפשרות "שמירה במחשב". תוכלו לבחור את התיקייה במחשב שבה תרצו לשמור את הסרטונים שהועברו.

בעזרת iTunes, ניתן להעביר סרטונים מהאייפון למחשב תוך מקסום יעילות ונוחות. יתרון נוסף הוא האפשרות להסנכרן בין האייפון למחשב על מנת לשמור את הסרטונים מעודכנים וזמינים בכל מכשיר.

העברת סרטונים מהאייפון למחשב עם iTunes

יתרונות חסרונות
שימוש פשוט ונוח דורש חיבור ישיר למחשב
אפשרות להסנכרן בין מכשירים מחייב להיות מחובר לאינטרנט
אפשרות לבחירת הסרטונים להעביר דורש התקנה ותצורה תקנית של iTunes

העברת סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות כלי iCareFone (Windows / Mac)

כאשר מדובר בהעברת סרטונים מהאייפון למחשב בקלות ובמהירות, כלי iCareFone הוא בחירה מצוינת. אנחנו, ב-iDigital, מחלקת המחקר ופיתוח שלנו, ידידה של מרכז הרמטכלות הגנדארמרית, פיתחנו את iCareFone ככלי עוצמתי ופשוט העברה שילובי. מאפשרת קלות ביצוע, הורדה ותיקון של סרטונים וקבצים מהאייפון למחשב בלחיצת כפתור.

שימוש ב-iCareFone פשוט ונוח לכל משתמש. באמצעות כלי זה, תוכל לבצע העברת סרטונים מהאייפון למחשב שלך בקלות ובחינם, ללא כל צורך בתוכנה נוספת. תכונות הייחודיות של iCareFone כוללות:

 1. העברה קלה ומהירה: עם iCareFone, תוכל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב שלך בקלות ובמהירות. הממשק הידידותי מאפשר לך לסנכרן ולהעביר את הקבצים שברצונך בלחיצת כפתור.
 2. תיקון קבצים: iCareFone מאפשר לך לתקן ולשפר קבצים מוגנים במחשבך. תוכל לשנות את התצוגה, למחוק שגיאות ולשפר את איכות הווידאו של הסרטון שיש לך ברשותך.
 3. הגנה ושחזור מידע: iCareFone מאפשר לך ליצור גיבויים של סרטונים וקבצים מהאייפון שלך על מחשב ה-iPhone שלך. בנוסף, אם איבדת את הסרטון שלך או נמחק בטעות, תוכל לשחזר אותו בקלות.

שימוש ב-iCareFone פשוט וקל, אין צורך בידע מתקדם או ניסיון קודם. תוכל להתחיל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב שלך באופן מיידי וליהנות מקלות הממשק והתכונות המתקדמות של ה-iCareFone.

תכונות הורדה והעברה תיקון ושיפור שחזור
כלי iCareFone
מחיר חינם חינם חינם
קלות שימוש

תוכל להוריד את iCareFone מהאינטרנט ולהתחיל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב שלך עוד היום. בין אם מדובר במחשב Windows או Mac, iCareFone יספק לך את הפתרון המושלם עבורך. זה הזמן להתחיל להעביר וידאו בקלות מהאייפון שלך למחשב שלך עם iCareFone!

העברת סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות שירות הענן Dropbox (Windows / Mac)

בשירות הענן Dropbox ניתן להעביר סרטונים מהאייפון למחשב בקלות וללא צורך בכבל USB. עליך להתקין את אפליקציית Dropbox על האייפון שלך וליצור חשבון ב-Dropbox. לאחר מכן, תוכל לסנכרן את הסרטונים מהאייפון שלך לחשבון Dropbox שלך ולאחסן אותם בענן. מחשב האישי שלך יכול לגשת אל הסרטונים שלך באמצעות חשבון Dropbox ולהוריד את הסרטונים למחשב.

טבלה: שלבים להעברת סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות Dropbox

שלב פעולה
1 הורד והתקן את אפליקציית Dropbox על האייפון שלך
2 צור חשבון משתמש ב-Dropbox או התחבר לחשבון קיים
3 באפליקציית Dropbox על האייפון שלך, סנכרן את הסרטונים לחשבון ה-Dropbox שלך
4 גש לחשבון Dropbox שלך במחשב האישי והורד את הסרטונים

מסקנה

העברת סרטונים מהאייפון למחשב היא משימה פשוטה ונגישה באמצעות כלים נגישים ומתקדמים. באמצעות תוכנות ענן כמו Dropbox ו-iCloud, ניתן לייבא סרטונים מהאייפון למחשב בקלות ולשמור אותם במקום מאובטח בענן. מהיותם כלים ענן, הם מספקים גם אפשרויות אלחוטיות להעברה, כך שתוכל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב בקלות, ללא צורך בחיבור כבלים.

בנוסף, ישנן תוכנות מיוחדות כמו iCareFone שמאפשרות העברת סרטונים בצורה מהירה ויעילה, עם אפשרויות נוספות כמו תיקון ושימור של הסרטונים. אלו הן רק חלק מהכלים המתקדמים שניתן להשתמש בהם.

עם מגוון הכלים והאפשרויות שזמינים לך, ניתן לבחור את השיטה שמתאימה הכי לך ולהתחיל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב שלך. הזכות המוחלטת לבחירה ולשליטה על הסרטונים שלך נמצאת בידיך.

לסיום, במדריך זה סיפקנו לך מידע מפורט על שורות ההוראה השונות והכלים הזמינים כדי שתוכל להוביל את התהליך הבא שלך ולהעביר סרטונים מהאייפון למחשב בהצלחה. אנו מקווים שניתן היה לספק לך מידע ונחיה אותך על המסלול הנכון לשליטה מלאה ונוחה יותר על סרטונים הנמצאים ב-iPhone שלך.

FAQ

Q: איך אני יכול להעביר סרטון מהאייפון למחשב?

A: ישנם כמה דרכים שונות להעביר סרטונים מהאייפון למחשב. ניתן להשתמש בתכונה של "תמונות iCloud" של Apple, להשתמש בתוכנות ענן כמו Dropbox או Google Drive, להשתמש בתוכנת 'תמונות' של Windows או Mac או להשתמש בכלי כמו iCareFone.

Q: איך אני יכול להשתמש ב'תמונות iCloud' כדי להעביר סרטונים מהאייפון למחשב?

A: על מנת להשתמש ב'תמונות iCloud', יש להגדיר את התכונה בהתאם להוראות המצוינות באתר הרשמי של Apple. לאחר מכן, תוכל לייבא וידאו מהאייפון למחשב בקלות ולאחסן אותם בענן של iCloud. ניתן לגשת לסרטונים המיובאים בכל מחשב Apple שבו נרשמת לחשבון iCloud.

Q: איך אני יכול ליבא סרטונים מהאייפון למחשב PC עם Windows?

A: על מנת ליבא סרטונים מהאייפון למחשב PC עם Windows, יש לחבר את המכשירים שלך דרך כבל USB ולהשתמש בתוכנת 'תמונות' של Windows. יש לוודא כי אתה משתמש בגרסה העדכנית של iTunes ולמקם את הסרטונים בתיקיית המתאימה באייפון שלך.

Q: איך אני יכול להעביר סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות תוכנת Photos (Mac בלבד)?

A: במחשב Mac, ניתן להעביר סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות התוכנה "תמונות". פשוט עבור להתקורן "תמונות" ובחר את הסרטונים שברצונך להעביר. מכאן ניתן לבחור את התיקיה המטרה ולייבא את הסרטונים מהאייפון למחשב.

Q: איך אני יכול להעביר וידאו אלחוטית מהאייפון למחשב עם Dropbox (Windows / Mac)?

A: בשירות הענן Dropbox, ניתן להעביר וידאו מהאייפון למחשב בקלות וללא צורך בכבל USB. עליך להתקין את אפליקציית Dropbox על האייפון שלך וליצור חשבון ב-Dropbox. לאחר מכן, תוכל לסנכרן את הסרטונים מהאייפון שלך לחשבון Dropbox שלך ולאחסן אותם בענן. מחשב האישי שלך יכול לגשת אל הסרטונים שלך באמצעות חשבון Dropbox ולהוריד את הסרטונים למחשב.

Q: איך אני יכול להעביר וידאו אלחוטית מהאייפון למחשב באמצעות iCloud (Mac בלבד)?

A: במחשב Mac, ניתן להעביר וידאו אלחוטית מהאייפון באמצעות התכונה 'תמונות iCloud'. לקוח על החשבון שלך לצפות ולערוך את הוידאו מהאייפון במחשב שלך בקלות ובנוחות על ידי התחברות לחשבון iCloud וגישה לתוכן של 'תמונות iCloud'.

Q: איך אני יכול להעביר סרטונים מהאייפון למחשב עם iTunes (Windows / Mac)?

A: ניתן להעביר סרטונים מהאייפון למחשב עם iTunes על ידי חיבור המכשירים באמצעות כבל USB והשתמש בתוכנת iTunes על מחשב האישי שלך. תוכל לבחור את הסרטונים שברצונך להעביר ולשמור אותם במחשב שלך באמצעות iTunes.

Q: איך אני יכול להעביר סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות כלי iCareFone (Windows / Mac)?

A: כלים כמו iCareFone מספקים פתרון להעברה, השמירה והתיקון של קבצים מהאייפון למחשב. עם כלי זה, תוכל להעביר סרטונים מהאייפון למחשב עם Windows או Mac בקלות ובאופן חינמי ללא צורך בתוכנה נוספת.

Q: איך אני יכול להעביר סרטונים מהאייפון למחשב באמצעות שירות הענן Dropbox (Windows/Mac)?

A: בשירות הענן Dropbox, ניתן להעביר סרטונים מהאייפון למחשב בקלות וללא צורך בכבל USB. עליך להתקין את אפליקציית Dropbox על האייפון שלך וליצור חשבון ב-Dropbox. לאחר מכן, תוכל לסנכרן את הסרטונים מהאייפון שלך לחשבון Dropbox ולאחסן אותם בענן. מחשב האישי שלך יכול לגשת אל הסרטונים שלך באמצעות חשבון Dropbox ולהוריד את הסרטונים למחשב.

שאלות ומדיריכים נוספים >>

מדריך מלא לשיווק בוואטסאפ – טיפים ותובנות

וואטסאפ עסקי: יתרונות וחסרונות לבעלי עסקים

איך רואים לייקים באינסטגרם

איך רואים הודעות שנמחקו באייפון

איך רואים היסטוריית שיחות באייפון

איך רואים הודעות שנמחקו בוואטסאפ באייפון

איך רואים מי צפה לי בטיקטוק

איך רואים מי מחובר באינסטגרם

איך רואים מי שיתף פוסט שלי בפייסבוק

איך רואים מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם

איך רואים קבצים מוסתרים בווינדוס 7

איך רואים קבוצות בטלגרם

איך רואים סטטוס בוואטסאפ

איך רואים קבוצות וואטסאפ

איך רואים לייב באינסטגרם

איך רואים מי צפה לי בסטורי באינסטגרם

איך רואים היסטוריה בטיקטוק

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר נתונים מאייפון לאייפון

איך להעביר תמונות מהטלפון למחשב

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר תמונות מהמחשב לאייפון

איך להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון

איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאנדרואיד

איך להעביר וואטסאפ לטלפון חדש

איך להעביר קבצים מאייפון למחשב

איך להעביר תמונות ממצלמת קנון למחשב

איך להעביר קובץ PDF לוורד

איך להעביר אפליקציות ממכשיר למכשיר

איך להעביר תמונות מהאייפון למחשב עם כבל

איך קונים מיינקראפט למחשב בישראל

מדריך לקנייה ושדרוג אחסון באייפון בקלות

קניית וי כחול באינסטגרם: המדריך המלא

איך עושים גלישה בסתר

איך עושים סרטון בהילוך מהיר

איך עושים גיבוי לוואטסאפ

איך עושים קו תחתון בוואטסאפ

איך עושים זום?

איך עושים קישור לביט

איך עושים קישור לזום

איך עושים צלצול לאייפון

איך עושים סרטון צילום מסך באייפון

איך עושים פוסט אנונימי בפייסבוק

איך עושים מצגת בטלפון

איך עושים גיבוי לווצאפ

איך עושים עקוב אחרי בנייד בקלות

מדריך: איך עושים צילום מסך בסמסונג בקלות

מדריך מהיר: איך עושים תוכן עניינים בוורד